• Nové
King Size Posteľ Sukne Split Rohu Biela 1000 Niť Počítať Prírodnej Bavlny Kráľ Bedskirt Biela 16-Palcové Talored Drop Zmenšovať a odolnosť voči blednutiu

King Size Posteľ Sukne Split Rohu Biela 1000 Niť Počítať Prírodnej Bavlny Kráľ Bedskirt Biela 16-Palcové Talored

Hodnotenie produktu:
€ 23.24

Suma
Skladom

Bavlna. 100% Prírodnej Bavlny.Kvalita Výrobkov - Pre Najlepšie A Vynikajúcu Kvalitu Používame 1000 Niť Počítať Prírodné Bavlnené Textílie Hlavný Dôvod Na Použitie 1000 Niť Počítať Tkanina Je, Že 1000 Niť Počítať Špeciálne Použitie Pre Výrobu Vynikajúcu Kvalitu Posteľná Bielizeň Produktov.Ktoré Poskytuje Luxusný Pocit, Trvanlivosť & Prirodzený Pocit.Hĺbka - Dostanete 1 Kus King Size Posteľ Sukne S Split Rohu 16-Palcové Pokles Dĺžky.Táto Posteľ Sukne Príde Zips Balenie.Záruka Spokojnosti - Sme Dôsledne Test Na Obaľovanie, Zmršťovanie & Odolnosť Pred Použitím Akéhokoľvek Materiálu.Každý Kus Prechádza 3 Prísne Kontroly Kvality, Než Sú Dodávané Tak, Že Budete Mať Skvelý Zážitok.To všetko Je Aj Zálohované S Neuveriteľnou Služby Zákazníkom Takže To Úplne bez Rizika & Uspokojivé Nákupu Pre Vás.Prírodná Bavlna - Produkt, Sú tkané s Použitím 100% Prírodné Kompaktný Priadze.Compact je Najnovšie Spinning Technológia Superior Na Česanej Procesu, Ktorý Odstraňuje Krátke Vlákna Plôch A Nečistôt.Najdlhšia A Najpriamejšiu Vlákniny Raz Tkané Dáva Oveľa Hladšie A Kvality Textílie.Farba : Biela, Veľkosť : Kráľ 76"x 80"+16" Drop.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.