• Nové
SkinnyPop Popcorn Rôzne (Originál & White Cheddar), 0.5 oz Jednotlivých Snack Veľkosť Tašky (Balenie 40) Chudá Pop, Zdravé Občerstvenie, bezlepková

SkinnyPop Popcorn Rôzne (Originál & White Cheddar), 0.5 oz Jednotlivých Snack Veľkosť Tašky (Balenie 40) Chudá Pop,

Hodnotenie produktu:
€ 9.40

Suma
Skladom

Skinny Pop Originálne a Biela Cheddar popcorn obsahuje 40 (0.5 oz) tašky.Chutné Chudá Pop Popcorn má zero trans tukov a je arašidové zadarmo, strom orech zadarmo, konzervačné zadarmo a je dobrým zdrojom vlákniny.Chutné, zdravé občerstvenie ideálne pre deti, obedy, prestávka medzi video hovory, alebo len snack pre seba.Len 80 kalórií za taška, Bez GMO, bez Lepku , Žiadne Umelé Prísady , Mliečne Zadarmo, Arašidy a Strom Orech Zadarmo.Naše chutné popcorn je skvelá alternatíva k Annie je Popcorn, Boom Chicka Pop, Smartfood biela cheddar popcorn, hromadné popcorn, caramel popcorn, Popcornopolis, Popcorn, Indiana, a iných značiek jednotlivých popcorn snack tašky.Veľkosť : Skinny Pop Odrody.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.