• Nové
NMQQ Pohybuje Vozík Univerzálny Mobilný Navi Stojan, s Kolesami, pre Podložka Sušička Bielizne Podstavec Chladnička Striebro

NMQQ Pohybuje Vozík Univerzálny Mobilný Navi Stojan, s Kolesami, pre Podložka Sušička Bielizne Podstavec Chladnička

Hodnotenie produktu:
€ 18.06

Suma
Skladom

★ Dobré domácnosti helper ★ : Univerzálny mobilný skúter stáť, a zvýšiť výšku podlahu domáce spotrebiče.ideálne pre prenosné práčky, chladničky, mini-chladničky, prenosné sušičky a mrazničiek. ★ Plechu ★ : Vyrobené z vysoko kvalitnej hrubé kovové oceľové potrubie materiál, lepšiu pevnosť a húževnatosť ako ostatní plech sa používa na super zaťaženie.Vydrží 300 kg (661lbs). ★ 24 kolesá ★ : Ďalšie kontakty oblasti, s protišmykové podložky, stabilný protišmykový materiál, s protišmykové brzdové doštičky môžu, s blokovaním funkcie, jednoduché brzdenie a zamykanie.Môžete ľahko zablokovať stáť bez pohybu. ★ Veľkosť úpravy ★ : dve riadok a jeden kus dizajn môže byť upravené, bez ohľadu na šírku, zdarma úprava nastaviteľná dĺžka 45 -70 cm, univerzálne použiteľný pre rôzne modely.Naše stanovená výška je 4 cm na zabezpečenie stability práčka. ★ Jednoduchá Montáž ★ : netreba inštalovať, stačí ho na.Udržať práčky preč od podlahy, avoide priamy kontakt s podlahou, ponúka skvelé pohodlie na čistenie podlahy.Farba : Strieborná.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.