• Nové
Renatone 5.5 kg Mini práčka w/Spin Vlasov, Prenosné Oblečenie Podložka Jeden Vaňou, práčka, Kompaktný Práčovňa Podložka Stroj w/ Cyklus Koša a Odtokovej Hadice

Renatone 5.5 kg Mini práčka w/Spin Vlasov, Prenosné Oblečenie Podložka Jeden Vaňou, práčka, Kompaktný Práčovňa Podložka

Hodnotenie produktu:
€ 16.45

Suma
Skladom

????Kompaktný a Prenosný práčka : kompaktný dizajn robí tento práčke veľký výber pre niektoré malé priestory, ako dorms, apartmány a camping.To je jednoduché na uskladnenie alebo prepravu je s portable & lightweight design. ????Jednoduché ovládanie : Táto mini práčka umožňuje jednoducho povedané v svoj náklad oblečenie, vyplniť vodou, nastavte časovač, potom začať umývať.A čo viac, naše práčka ponúka odtoková hadica, ktorá umožňuje ľahko odtekať von špinavej vody. ????Časovač Ovládanie : Jeden s vaňou, práčka až 10 minút umývanie a 5 minút spinning ovládanie časovač na splnenie rôznych potrieb.Nastavte čas umývania podľa toho, ako práčovňa znečistené alebo jej sumu.Normálne, časovač pre málo znečistené prádlo. ????Ideálny pre malé oblečenie : práčky je ideálna pre umývanie malého oblečenie ako tričká, ponožky, vankúše, bielizeň, atď. 2-v-1 funkcia umožňuje, môže byť použitý ako práčka a spin-vlasov.A môžete točiť, suché spodné oblečenie samostatne. ????Práčka Vizualizácia : telo tejto mini práčka je vyrobený z transparentného materiálu, čo umožňuje vidieť pracieho procesu vo vnútri, pričom celá konštrukcia stabilná.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.