• Nové
Vysoká rýchlosť + UV a Rozšírené Vydanie Skladacia Prenosný Mini práčky - Kremičitý gél Vedro Typ Prenosné Umývanie +Dehydrator 110V-220V MAIIDOWW (Šedá)

Vysoká rýchlosť + UV a Rozšírené Vydanie Skladacia Prenosný Mini práčky - Kremičitý gél Vedro Typ Prenosné Umývanie

Hodnotenie produktu:
€ 52.12

Suma
Skladom

1. Výhody druhej generácie vylepšená verzia : malá veľkosť,, skladacia, ľahko sa prenáša a miesto, vhodné pre jednotlivcov, rodiny, študentských internátov alebo samostatne zárobkovo jazdy nadšencov, RVs, detské oblečenie, spodné prádlo, práčka, atď. 2. Zvýšenia výkonu : motor rýchlosť bola výrazne zvýšená, od 350 do 550 ot. / min, takže práčovňa cleaner. 3. Zvýšenie UV : novo pridané UV funkcia môže urobiť vaše oblečenie zdravšie a hygienické, najmä na čistenie vaše osobné oblečenie bezpečnejšie. 4. Posilniť dehydratácia funkcia : zvýšiť rýchlosť, aby sa suché oblečenie rýchlejšie, a zvýšiť odvodnenie kapacitou od 50 G do 110 G, prekonal iné modely, ale stále musíte manuálne pridať vodu do kanalizácie.Tam sú silné prísavky na dne, nepremokavé dotykové tlačidlá, a skryté ramenné popruhy.Pracky a zdvíhateľnej odvodňovacie potrubie. 5. Globálne univerzálny : Tento produkt má menovité napätie 110 V-220 V, predvolené American standard zásuvky, kompatibilný s napätím z rôznych krajín, a môže cestovať po svete s univerzálny spínač zásuvky.Tam sú anglickej príručky alebo anglický PDF príručky.Vitajte na kúpiť.Rozšírené skladacie práčka zvyšuje rýchlosti motora, ktorá nielen uľahčuje umývanie čistejšie, ale tiež výrazne zlepšuje dehydratácia účinok.Najdôležitejšia vec je zvýšiť modré svetlo funkcie, ktoré môžu odstrániť rôzne nežiaduce látky a ochranu zdravia rodiny.Univerzálny : Tento produkt má menovité napätie 110 V-220v, predvolené American standard zásuvky, kompatibilný s napätím z rôznych krajín, a môže cestovať po celom svete s univerzálnym konverzie zásuvky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.