• Nové
EZARC Laminátové Drevené Podlahy Inštalačná Súprava s 60 Dištančné, Ťažkých Vytiahnuť Bar, Odolná Gumová Ťuknite Bloku, Dvojité čelom, Pena Kneepads

EZARC Laminátové Drevené Podlahy Inštalačná Súprava s 60 Dištančné, Ťažkých Vytiahnuť Bar, Odolná Gumová Ťuknite Bloku,

Hodnotenie produktu:
€ 9.79

Suma
Skladom

✅【Poschodí Inštalačný Kit] vyzýva Kompletný tool kit obsahuje všetky náležitosti, ktoré potrebujete, aby vaša inštalácia pohodlnejšie a jednoduchšie.Package zahrnuté 1 x heavy duty vytiahnuť bar, 1 x vinyl gumy ťuknite blok, 1 x dvojlôžková stretávajú kladivo, 1 x penová záujem podložky a 60 x klin dištančné. ✅【Pevné Gumené Kladivo] vyzýva Vysokej pevnosti sklo rukoväť palička s protišmykovým gumovým držadlom pomôcť absorbovať vibrácie.Dvakrát čelil pevné gumové hlavy prináša zmäkli, pozitívne štrajk a palička hlava je 35 mm v priemere. ✅【Enhanced Vytiahnuť Bar & Ťuknite Bloku] vyzýva Extra hrubé, vysoko pevnej ocele vyrobené vytiahnuť bar navrhnutý s 3" širokú prednej hrane a plstené podložky na zadnej pomôcť, aby sa zabránilo poškodeniu a poškriabaniu vaše plank, počas inštalácie.Premium vinyl gumy vyrobené ťuknite blok môže podporovať vysoko intenzívne podlahy inštalácie úlohu.Vhodné pre 0.27 v (7mm) - o 0,6 v (15 mm) laminátové alebo drevené podlahy. ✅【Vynikajúcu Ochranu] vyzýva Poskytujú pohodlné a nepremokavé pena kneecap ponúkajú pravé koleno podporu a ochranu pri kolenách na tvrdo a šmykľavých povrchoch.Aby vaša práca bude jednoduchšie a pohodlnejšie. ✅【Viac Klin Dištančné] vyzýva 60 x klin dištančné sú zahrnuté uľahčiť podlahy inštalácie veľkých podlahovej plochy.Na dištančné mať "zúbkovaný" hrany, že ich uzamknúť do správnej pozície, akonáhle doska je umiestnené proti nim.Stavebnice detail, ako je to uvedené nižšie : .Krok č. 1. Dištančné sa používajú medzi stenou a podlahou, aby pre prirodzené rozšírenie výrobkov z dreva.Na dištančné mať "zúbkovaný" hrany, že ich uzamknúť do správnej pozície, akonáhle doska je umiestnené proti nim.Krok 2. Začnite tým, že dlhé hrany odbočovacích blok proti podlahy.S kladivom, jemne poklepte na iné dlhý okraj ťuknite blok tlačiť podlahy tvoria spolu tesný fit.Môže byť použitý s oboma dodržiavať a lepidlo menej laminátové alebo drevené plávajúce podlahy systémov.Krok 3. Miesto na krátkom konci vytiahnuť bar dole tak pery visí nad konci podlahy panel S vysokými konci prejdite ukazovateľom do použite kladivo a jemne poklepte na vysoké oddiel ťahanie podlahy spolu.Táto súprava ponúka One-Stop riešenie pre podlahy nainštalovať.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.