• Nové
Krkat Oblečenie 5 Pack Bavlna pre Baby Chlapci, Dievčatá, Detské Unisex Triple Vrstva Ultra Soft & Savé, Burping Handričkou, Novorodencov Uterák Extra Veľké Burping Handričkou (Krajky Bohyne)

Krkat Oblečenie 5 Pack Bavlna pre Baby Chlapci, Dievčatá, Detské Unisex Triple Vrstva Ultra Soft & Savé, Burping

Hodnotenie produktu:
€ 21.28

Suma
Skladom

MULTI-ÚČEL NEVYHNUTNÉ PRE DETI – naša krkat utierky sú tak univerzálne a môžu byť použité v mnohých ohľadoch.Ideálny pre ochranu vášho odevu pri burping najmenších, utieranie do sticky zmätky, ako dojčenie zakryť, pre kousací, dribling deti alebo dokonca ako zmena mat kryt, keď vonku, aby v oblasti hygieny. 5 PACK KRKAT UTIERKY SET - vieme, že novorodenec je chaotický a dostanete mlieko ražni, ups alebo zvracať na odeve veľa krát za deň.5-Pack sada Krkat Utierky vám pomôže s všetky neporiadok, aby sa váš život jednoduchší.VYNIKAJÚCA KVALITA BAVLNY – vyrobené zo 100% priedušná bavlna, tieto krkat utierky sú najvyššej kvality a stroj umývateľné.Bavlna je super jemný na použitie na detskú citlivú pleť, priedušná a extra absorpčné príliš.PERFEKTNÝ BABY SPRCHA DARČEK – top baby základné položky na nových rodičov, čím viac tým lepšie, kde krkat utierky sú dotknuté!Tieto biele krkat utierky sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá, ľahko umývateľné a veľmi trvanlivé príliš.MODERNÉ A UNISEX - Premyslene navrhnuté tak, aby vyhovovali ako pre chlapcov a dievčatá.Vzhľad moderný a štýlový bez námahy, bez obáv o neporiadok na košeľu, aj keď ste mimo.Farba : Krajky Bohyne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.