• Nové
Krkat Utierky Dievča & Chlapec - Novorodenca Essentials Musí Chýbať - Dieťa Washcloths 5 Pack - Soft & Absorpčné - Opakovane Umývateľný Detské Obrúsky - Extra Veľké Cca 21 x 10 Burping Handry, Ružová podľa iLuvBamboo

Krkat Utierky Dievča & Chlapec - Novorodenca Essentials Musí Chýbať - Dieťa Washcloths 5 Pack - Soft & Absorpčné -

Hodnotenie produktu:
€ 5.60

Suma
Skladom

????Zlato Víťaz Prestížnej Mama ' s Choice Award. ✅Prečo si vybrať mušelínu nad iných materiálov?Je to open-väzba materiálu, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu cez.Táto kvalita je priedušný, rýchloschnúci, zatiaľ čo bavlna zvyšuje silu týchto uteráky. ✅Dieťa pľuvať do šli rovno cez svoj krkat handry?S 6 vrstiev super absorpčné vrstvy, náš viacúčelový uterák môže byť použitý na ražni hore, kousací slintať, kýchne, zmätky, alebo dokonca ako tvár žinkou.Veľké veľkoryso na cca. 21" x 10" veľké, poskytuje maximálnu ramenný pokrytie. ✅100% bez rizika - nákup i Luv Bamboo produktov znamená nákup s dôverou.Ak si nie ste úplne spokojní, budeme robiť to správne, alebo vaše peniaze späť.Získajte extra pre rodiny, priateľov a pre dieťa sprcha darčeky príliš!.Na i Luv Bamboo Viacúčelové Utierky Označte Všetky Práva Krabice Na Tie Veci, Ktoré Najviac záleží!.Veľké veľkoryso na cca. 21" x 10" , je dosť veľký, aby poskytovali maximálnu ramenný pokrytie z ražni ups používa.Našli Ste Ju!Je to Perfektný Darček!.Mama Čoskoro Zistíte, Ako Trvanlivé A Šikovný Tieto Washcloths Sú!.Ona Bude rovnako Nadšený Ako Naše Ďalších Spokojných Zákazníkov, ktorí obracajú Na i Luv Bamboo Značka Pre Svoje Deti!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.