• Nové
LOOEN 37pcs Hliníkové Kruhové Ihlice na Pletenie Set s Ergonomické Rukoväte,13 Veľkosť Prídavného Háčkovanie Ihly s úložným Prípade pre Malé Projektu (Štýl 1)

LOOEN 37pcs Hliníkové Kruhové Ihlice na Pletenie Set s Ergonomické Rukoväte,13 Veľkosť Prídavného Háčkovanie Ihly s

Hodnotenie produktu:
€ 13.65

Suma
Skladom

VIAC VEĽKOSTI KRUHOVÉ IHLICE NA PLETENIE.Na sety prichádzajú s 13 párov hliníkové zameniteľné ihlice na pletenie, vrátane 2.75 mm 3.25 mm, 3,5 mm, 3.75 mm, 4.0 mm, 4.5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6.0 mm 7.0 mm, 8,0 mm, 9.0 mm, a 10.0 mm.HLADKÉ ÚŽASNÉ, IHLICE NA PLETENIE.Úplet ihla je vyrobené z hliníkovej zliatiny.Povrch je hladký,odolný,nemajú žiadne hrany a glide jednoducho cez váš priadzí.Ideálne pre artritída strane.CENNÉ ZRASTOV PRÍSLUŠENSTVO.4 ks kruhové mäkký drôt s rôznou dĺžkou(11.7 palcový 15inch 16.7 palcový vyrazili 21,5 palca),vysielanie nástroj,rozšírenie auta,stanovenie kľúča,polohovacie tlačidlo,nožnicový,steh značky,priadza ihly a pliesť ihly opatrenie meradlo, ktoré meria veľkosť pletacie ihly.VYSOKÁ KVALITA KRUHOVÝ DRÔT.Kábel je silné a odolné,nie je ľahké byť rozbité; veľmi mäkké,pomocou flexibilné pre detské ponožky alebo dospelých klobúk.NAJLEPŠÍ DARČEK.Premyslený darček pre mamu, teta, sestra, dcéra, priatelia, babičky a všetky háčkovanie milenci. 13 pack pletacie ihlice s rôzne veľkosti. 4 ks kruhový drôt, kábel s rôznou dĺžkou. 10pcs steh značky. 4pcs polohy tlačidlá. 3ks veľké oči šijacie ihly. 1pcs zrastov ihly meranie rozchodu. 1pcs nožnicový+1pcs vysielanie nástroj+1pcs rozšírenie auta+1pcs stanovenie kľúča.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.