• Nové
REPTI ZOO 20 Galón Plaz Sklenené Terárium Ľahko Vyčistiť Nádrž 30 x 12 x 12 Dual Top Posuvné Horný Kryt na Plaz Had Škrečkov Ježko Malé Zvieratá (Knock-Down)

REPTI ZOO 20 Galón Plaz Sklenené Terárium Ľahko Vyčistiť Nádrž 30 x 12 x 12 Dual Top Posuvné Horný Kryt na Plaz Had

Hodnotenie produktu:
€ 7.00

Suma
Skladom

Dual posuvné oka horného krytu je ľahké otváranie a zatváranie. (Pripojené extra akryl posuvné horný kryt pre lepšie názory, pouţitie v 2 rôznych spôsobov a jednoducho prepínať). 360 stupeň vizuálne príťažlivé úplné preskúmanie, ktoré môžu prehĺbiť vzájomné pôsobenie medzi zvieratá a domáci používatelia.Kovové obrazovky top zahŕňa obsahuje špeciálne navrhnuté kŕmenie diery, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli funkčné a tiež vizuálne príťažlivé.Prichádza s nepremokavé PVC zásobník pre organizovanie vody a substrátu, ľahko sa čistí.Unikátny dizajn môže byť ľahko rozobrať na prepravu, jednoduchá inštalácia do 2 minút.Vhodné pre plaz domáce zvieratá, malé animails ako škrečok ježko atď. (※Patentovaný Dizajn).Sklo terária sú preferovaný výber profesionálnych Herpetologists.Ponúkajú pozerania pre vaše zviera; sú vhodné pre vlhké a vlhké podmienky, sú hygienické a ľahko sa čistí.Sklo tiež udržiava správny tepelný gradient viac, bezpečne a jednoducho – udržanie správneho tepelného gradientu je kritická na plaz a obojživelníkov je dobre-bytosť, ako sa pomocou vonkajších zdrojov tepla, v ich prostredí regulovať svoju telesnú teplotu.V prírode tieto zvieratá sa pohybovať v rámci ich biotopov (od slnečného svetla a tieňa, alebo nad zemou do nory, napríklad) regulovať svoju telesnú teplotu.Ak sa dostanú príliš chladné, ich metabolizmus sa spomaľuje (a v podmienkach, ktoré sú príliš horúce alebo príliš studené, vstupujú štáty nečinnosti alebo režimu dlhodobého spánku).Udržiavať primeranú teplotu, je životne dôležité pre telesné funkcie, ako je trávenie.Je dôležité poskytnúť správnu teplotu podmienky na to, aby zviera rásť a prosperovať.Pre mnoho plazov, to nie je len záležitosť poskytuje konštantnú teplotu, však.Vyžadujú tepelný gradient, alebo rozsahu teplôt od high-end na low-end.To znamená, že zviera môže presunúť na vyššiu teplotu alebo nižšiu teplotu, aby vyhovovali jeho potrebám v danom čase.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.