• Nové
PlayStation TV DualShock 3 Zväzok

PlayStation TV DualShock 3 Zväzok

Hodnotenie produktu:
€ 5.29

Suma
Skladom

Stovky Play Station hier z čoho vyberať : Vrátane mnohých Play Station Vita, hry ako Sly Cooper : Zlodeji v Čase, LEGO Film Videohry a MLB14 Show, klasické hry z PS One a PSP systémy, a ďalšie.Vzdialené Prehrávanie : Stream väčšina vašich PS4 hry z vášho PS4 systém Play Station TV cez miestne Wi-Fi (robustný Wi Fi pripojenie alebo káblové pripojenie odporúča sa).Jednoduché Nastavenie a Hrať : zapojiť a hrať na akomkoľvek HDMI kompatibilné TELEVÍZIE v domácnosti.Play Station Now PRIPRAVENÝ : k Dispozícii neskôr v tomto roku, Play Station Teraz sa umožní prístup k rozširujúcej knižnice PS3 hry na stream priamo na Play Station TV.Prístup k Zábava : Hry, filmy, TELEVÍZNE relácie, aplikácie Play Station Store.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Playseat Tv Stojan Pro

€ 137.89

Multifunkčné TV stojan vhodný pre všetky Playseat simulátory.Rozšíriteľná na 3, 5 alebo 7 obrazovke nastavenie voliteľné príslušenstvo : Playseat TV Stand PRO 3 S.Vhodné pre :

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.