• Nové
Voda Marbling Maľovanie pre Deti - Umenie a Remeslá pre Dievčatá a Chlapcov Remesiel Súpravy Ideálne Darčeky pre Deti Veku 3-5 4-8 8-12

Voda Marbling Maľovanie pre Deti - Umenie a Remeslá pre Dievčatá a Chlapcov Remesiel Súpravy Ideálne Darčeky pre Deti

Hodnotenie produktu:
€ 7.00

Suma
Skladom

【Odkryť & Spark Svoju Kreativitu] vyzýva Namiesto toho, maľovanie na papier alebo plátno, vyskúšať maľovanie na..voda!S týmto umenie a remeslá sa budete učiť tradičné techniky marbling farby .Zadarmo svoju kreativitu dnes a urobiť krásne vzory, rovnako jedinečná ako vy.Odporúča remesiel aktivity pre ryby vo veku 3 rokov a hore. 【Zábavné a Vzdelávacie Darček pre Všetky Vekové kategórie] vyzýva Nie je potrebné pre maľovanie nadácie,voda marbling paint set je vhodný pre deti všetkých vekových kategórií a dospelých.Postupujte podľa pokynov, brožúra, kvapka farby na čerpanie kvapaliny,krúživým pohybom na akýkoľvek vzor a preniesť ho na papier.Tak krásne mramorové maľované umelecké,tvorivé & fantastické vody umenia. 【Bezpečné a Netoxické] vyzýva Coodoo vody marbling farba auta je pigmenty a carrageenan, ktoré je bezpečné, netoxické a šetrné k životnému prostrediu.POZNÁMKA : prosím, pridáme carrageenan pomaly vo vode, kým nie je veľký caking, a potom použite po stála za 4-5 hodín.Úspech si vyžaduje trpezlivosť. 【Najlepšie Umenie a Remeslá Súpravy] vyzýva Našich coodoo Remesiel Súpravy má všetko, čo potrebujete a spustiť na vašom marbling cestu.Je dodávaný s 6 farieb farby v 16ml fľaše, 20 listov papiera, 3 ihly, na pipety, rozmetadlo, meranie lyžice, misky, a manuál. ,, čo robí tento remesiel súpravy ideálne darčeky možnosť pre deti. 【NAJTEPLEJŠIE DAR-DÁVAŤ NÁPAD] vyzýva, Aby to deti remeslá možné dovolenku biblickej školy remeslo, umenie a remeslá triedy projekty, Kmeň projektov alebo jednoduchý HOBBY hračky pre denné deti činností, len pozri vašich najmenších, ako vytvoriť svoje vlastné jedinečné vzory sami gifting to ako darček na rodičov alebo starých rodičov, deň Vďakyvzdania, Deň matiek, Deň otcov, atď.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.