• Nové
Prenosné Vratné Videl Adaptér Nastaviť,Zmeniť Elektrickú Vŕtačku Do Vratné Elektrické Píly

Prenosné Vratné Videl Adaptér Nastaviť,Zmeniť Elektrickú Vŕtačku Do Vratné Elektrické Píly

Hodnotenie produktu:
€ 19.35

Suma
Skladom

★★★ 【Vratné Videl Výhod] vyzýva Tento prenosný vratné videl kit zmeniť elektrickú vŕtačku do vratné videl, je ľahká a bezpečná. ★★★ 【Ergonomická Rukoväť] vyzýva Ergonomická rukoväť, ktorá je veľmi pohodlné a bezpečné pre prepravu, účinne zvýšiť efektivitu vašej práce. ★★★ 【Príkon] vyzýva Svojich príkon závisí na vlastnú elektrickú vŕtačku, tak to nie je isté číslo. ★★★ 【Zoznam balíkov] vyzýva Vrátane 1pcs vratné videl Auta, 3ks vratné pílové listy, 1pcs kľúča. ★★★ 【Aplikácie] vyzýva Tento vratné videl vhodný na drevo, kov rezanie. 1. Tento prenosný vratné videl kit zmeniť elektrickú vŕtačku do vratné videl. 2. Vrátane 1pcs vratné videl Auta, 3ks vratné pílové listy, 1pcs kľúča. 3. Ergonomická rukoväť, ktorá je veľmi pohodlné a bezpečné pre prepravu. 4. Jej príkon závisí na vlastnú elektrickú vŕtačku, tak to nie je isté číslo. 5. Bezpečnosť pílenie, účinne zvýšiť efektivitu vašej práce. 6. Vhodné na drevo, rezanie kovov. 7.V porovnaní s tradičnými elektrické videl,tento Vratné Videl, je ľahký a prenosný.

Deklarované charakteristiky

Druh:
Vratné Videl Adaptér
Spojovacie tyče:
8 mm/0.3 v
Videl čepeľ dĺžka:
240mm/9.4 v,150mm/5.9 v,100mm/3.9 v
Hmotnosť:
Cca.707g/24.9 oz
Zoznam Balíkov:
1 x Prenosné Vratné Videl Adaptér :
3 x Vratné Videl :
1 x kľúč :
Poznámka:
1, je Potrebné samostatne-za predpokladu, plug-in, elektrickú vŕtačku 10 mm, naznačujú, prevádzky do 5 cm z dreva, plechu do 5 mm :
2, prevádzka efekt je ovplyvnené elektrickú vŕtačku výkon a rýchlosť, podľa konkrétnych pracovných požiadavky zmeniť elektrickú vŕtačku, prosím, naznačujú profesionálnu vratné videl vysoká účinnosť požiadavka :
3, pílového kotúča je vratné pílového kotúča generic, je ľahké kúpiť na trhu :

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.