• Nové
TBOSEN Sada 12 ks Nehrdzavejúca Oceľ Ušné Sviečky Veľké Dvojité Svetlice Zliatiny Obrysy, Strečing Skrutku Fit Tunely Rozchod 2g - 1 palec

TBOSEN Sada 12 ks Nehrdzavejúca Oceľ Ušné Sviečky Veľké Dvojité Svetlice Zliatiny Obrysy, Strečing Skrutku Fit Tunely

Hodnotenie produktu:
€ 4.55

Suma
Skladom

Môžete sa vrátiť túto položku z akéhokoľvek dôvodu : nie prepravné poplatky.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Prejsť na Vaše Objednávky začať vrátiť.Tlač návratový štítok.Loď!. 12 ks nehrdzavejúca oceľ ucho tunely.každý set sa dodáva s dobrou darčekovej krabičke.Jemne leštené jednoduché vkladanie a odstraňovanie.Neškodné pre pleť s materiálom chirurgickej 316 L nerezovej ocele. 100 Dní záruka vrátiť & vrátenie peňazí ak nie ste spokojný / á.Môžete sa vrátiť túto položku z akéhokoľvek dôvodu : nie prepravné poplatky.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Prejsť na Vaše Objednávky začať vrátiť.Tlač návratový štítok.Loď!.TBOSEN Telo Šperky sú vyrobené z pravých vysoko kvalitné Materiály, ktoré sú čisto ručne vyrábané s prísnu kontrolu kvality.Sme profesionálne telo šperky výrobcu vo navrhuje,vyrába a predajcov.TBOSEN nie je len módne šperky značky, ale aj druh postoj k životu, čo znamená, FAREBNÉ ŽIVOT.Ak sa vám páčia naše produkty, môžete kliknúť na hľadať TBOSEN a podľa našich obchodoch. 100% Nový Stav & 100% Kvalitná.Modrá.Zlato.Black.Sliver.Dúha.Rose Gold.Vyrobený z Vysoko Kvalitnej Chirurgickej 316 L Nerezovej Ocele, aby sa zabránilo alergie.Hladký povrch a okraj so špeciálnymi dizajn na ucho srd,to je pohodlné na nosenie.TBOSEN Ucho Meradla balenie s krásnym box.To zahŕňa 12 ks ucho rozchod strečing skrutku auta tunely obrysy.To bude ideálny darček pre vášho priateľa a seba.Je dodávaný s 6 sady skrutiek fit tunely vo farbách : .Blue Gold Black Sliver Rainbow Rose Zlata.Vyrobený z Vysoko Kvalitnej Chirurgickej 316 L Nerezovej Ocele, aby sa zabránilo alergie.Hladký povrch a okraj so špeciálnymi dizajn na ucho srd,to je pohodlné na nosenie.TBOSEN Ucho Meradla balenie s krásnym box.To zahŕňa 12 ks ucho rozchod strečing skrutku auta tunely obrysy.To bude ideálny darček pre vášho priateľa a seba.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.