• Nové
BIC Kolo Stic Grip Xtra Pohodlie Guľôčkové Pero, Stredný Bod (1.2 mm), Čierno-Modrá, Mäkká Rukoväť Pre väčšie Pohodlie A Kontrolu, 36-Count

BIC Kolo Stic Grip Xtra Pohodlie Guľôčkové Pero, Stredný Bod (1.2 mm), Čierno-Modrá, Mäkká Rukoväť Pre väčšie Pohodlie

Hodnotenie produktu:
€ 4.12

Suma
Skladom

Držať pero s mäkká rukoväť pre pohodlné písanie.Naše Kvalitné Prichádza v Písomnej forme.Stredný bod funkcie, atrament technológia.Tento exkluzívny atrament technológia ponúka až 50% hladšie písanie a odvážnejšie atrament ako naše tradičné guľôčkové atramentu.K dispozícii v poriadku bod v čiernej, modrej a červenej atrament a stredných bod v čierna, modrá, zelená, červená, ružová, fialová, vápno, zelenej a tyrkysovej farbe.Guľôčkové perá s klasickým okrúhlym barel, že je pohodlné držanie. 1.2 mm stredný bod vytvára bold, oko-lov linky; 0.8 mm jemné bodu ponúka presnosť pri písaní.Farba : Čierna a Modrá S jeho mäkké uchopenie, BIC Kolo Stic Grip Xtra Pohodlie guličkové Pero je určená pre hodiny pohodlné písanie.Tento guličkové pero prináša všestranný 1,2 mm stredný bod, ktorý zabezpečuje silné, živé linky, takže je ideálny pre širokú škálu písanie činnosti.Kolo hlavne design je pohodlné držanie, a to aj po hodinách písania.Čo je v Krabici : .

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.