• Nové
BIC Kolo Stic Xtra Život Guľôčkové Pero, Stredný Bod (1.0 mm), Modrá, Flexibilné Kolo Hlavne Pre Písanie Pohodlie, 60-Count

BIC Kolo Stic Xtra Život Guľôčkové Pero, Stredný Bod (1.0 mm), Modrá, Flexibilné Kolo Hlavne Pre Písanie Pohodlie,

Hodnotenie produktu:
€ 4.37

Suma
Skladom

Píše 90% dlhšie v priemere ako Papermate Ink Joy 100 Loptu Držať Pero (Papier Matný a Ink Joy sú ochranné známky Newell alebo partnerský.Newell nie sú sponzorované, alebo schválené, a nie je spojený s touto BIC značkového výrobku.).Flexibilné kolo hlavne pre písanie pohodlie.Spoľahlivé karbid volfrámu lopta sa šíri atrament hladko a dôsledne.Priesvitné barel ukazuje atrament úrovni.BIC Kolo Stic Xtra Život Guľôčkové Pero je spoľahlivý obľúbené, ktorý ponúka výkon a hodnotu, takže je #1 predaja Guľôčkové Pero v USA*.Skvelé pre každodenné využitie doma, v škole, alebo úrad, toto pero píše 90% dlhšie v priemere ako Papermate Ink Joy 100 Loptu Držať Pero.** To prináša všestranný 1.0 mm stredný bod, ktorý vytvára živé linky a má spoľahlivé karbid volfrámu loptu bod, ktorý sa šíri atrament hladko a rovnomerne, takže toto pero ideálne pre rôzne písaní žiadostí z poznámka-berúc do čmáral.Flexibilné kolo spočíva hlavne pohodlne v ruke, zatiaľ čo priesvitné barel zobrazuje zostávajúci atrament dodanie, aby ste vedeli, keď ste na nízku hodnotu.BIC Kolo Stic Xtra Život Guľôčkové Perá sú non-naplniteľné. *Zdroj : NPD Group/ Maloobchod Sledovanie Služby/ U. S. Skutočné Jednotky Predaja (Maloobchod re málo.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.