• Nové
Kvet Fondant Tortu Formy-8 Ks-Daisy, Ruže, Chryzantémy a Malé Kvet, List, Cukrovinky, Silikónové Formy na Čokoládu Fondant Ílu Polyméru Mydlo Tvorbe Projektov & Cake Decoration

Kvet Fondant Tortu Formy-8 Ks-Daisy, Ruže, Chryzantémy a Malé Kvet, List, Cukrovinky, Silikónové Formy na Čokoládu

Hodnotenie produktu:
€ 6.20

Suma
Skladom

Balenie : dostanete 8 ružový kvet a list fondant formy.Bezpečnosť Materiálov : Potraviny-silikónu formy sú bezpečné, šetrné k životnému prostrediu, netoxické, veľmi flexibilné a je opakovane použiteľný.Široký Rozsah Použitia : môže byť použité, aby sa akékoľvek formy,ako hard candy,fondant,želé,mydlo,muffin,roztopená čokoláda,vosk,ľad,epoxidové živice a všetky typy tvarovanie hliny.To môže byť tiež použitý pre dokonalú tortu dekorácie.Ideálny Silikónové Formy : non-stick vydania funkciu flexibilného silikónu pečenie, ktorý je byť ideálnym pečenie plesní,veľmi ľahko sa čistí, bezpečný na používanie v rúry, mikrovlnné rúry, mrazničky a umývačky riadu, trezor teploty od -40 °C do 230°F. Cake Decoration Forma : Nie len na jedlo,je to aj skvelý nástroje pre deti DIY hliny remeslá,a použiť na zdobenie mydlo,môžete nájsť viac kreatívne metódou. 8 Kusov Kvet Fondant Tortu Formy -Daisy, Ruže, Chryzantémy a Malé Kvet, List, Cukrovinky, Silikónové Formy na Čokoládu Fondant Ílu Polyméru Mydlo Tvorbe Projektov & Cake Decoration.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.