• Nové
100 Origami Papier Žeriav Washi Papiera Origami Žeriava Rôznych Modelov Japonskej Tlače Vyrobená z 3.81 cm 1,5 palcov na Svadbu, Výzdoba Origamipolly

100 Origami Papier Žeriav Washi Papiera Origami Žeriava Rôznych Modelov Japonskej Tlače Vyrobená z 3.81 cm 1,5 palcov

Hodnotenie produktu:
€ 5.41

Suma
Skladom

Package prichádza 100 kusov Malej veľkosti ručné skladané origami žeriavov papiera v zmiešaných - PAPIER : Washi Papier - FARBA : Zmiešané a Ram VEĽKOSŤ : Šíriť krídla Veľkosť : Cca. 1.5 palca x 1,5 palca".Všetky origami žeriava je ručne skladaný.origami žeriavov papiera v Zmiešaných a Radom (Máme 100 rôznych vzorov a meniť Každý Mesiac ).Naše remeslo dúfam, že sa vám splní všetko, čo potrebujete.Japonský skladané papierové žeriavy sú nádherné dekorácie na svadbu, narodeniny, udalosť, oslava, foto prop kulisu, návrhy, sľub predĺženie, valentín, svadobné sprchy, zapojenie strany, baby sprcha a obrady, atď. 100% SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ - Origamipolly Dodávky hrdá na vysokú kvalitu svojich výrobkov.Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité, takže sa nás kontaktovať, ak máte akékoľvek obavy.Sme radi pomôžu a budú zárukou rozlíšenie.Origami žeriavov papiera Washi Papier Ručné skladané pre Dekorácie na všetky príležitosti, ako sú svadby, výročia, narodeniny, promócie, všetky druhy strany, upevnenie vaše umelecké diela.atď. - Popis ★ FARBA : Zmiešané a Radom (Máme 100 rôznych vzorov a meniť Každý Mesiac^^ ) ★ VEĽKOSŤ : Šíriť krídla Veľkosť : Cca. 1.5"x1.5" ( 3.81 cm x 3.81 cm ) Origami Washi Papier.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.