• Nové
24lb 10 x 10 inch 10 Farebné Origami Papier Ručné Skladanie Papiera Štvorec Papiera pre Deti Školského DIY a Umenia & Remeslá,100sheets

24lb 10 x 10 inch 10 Farebné Origami Papier Ručné Skladanie Papiera Štvorec Papiera pre Deti Školského DIY a Umenia

Hodnotenie produktu:
€ 4.97

Suma
Skladom

10 ŽIVÉ FARBY PAPIERA : Rovnakej Farby na Oboch Stranách a Hladké oboch stranách ,aby sa Zabránilo zranenie počas DIY.Papier sa žiadne zvláštne vône a žiadne škodlivé alebo toxické látky pre ľudské telo alebo životné prostredie.MNOŽSTVO : 100 listov Vhodné pre Školy,Učiteľov a Začiatočníkov, ktoré Potrebujú Veľký Origami Papier,.ROZMER : 10 x 10 cm / 25 x 25 cm, ideálny pre výrobu tradičných origami tvary.VŠESTRANNÝ : Skvelé pre vytvorenie základného origami záhyby na komplexné modulárne origami sochy; všetko od papierových žeriavov na tkané pentagonu. 100% SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ - Spokojnosť Zákazníka je pre nás veľmi Dôležité, Ak máte nejaké otázky alebo problém, o plavidlá, skladanie papiera, čo máš, prosím, neváhajte kontaktovať Benvo Úradný a budeme opraviť to hneď do 24 hodín.Počet Položiek : 100.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.