• Nové
Premium jednootvorová Papier Punč Vankúš Grip Ťažkých Otvor Puncher na Pohľadnice Zápisník Notebook Puncher Plavidlá Papiera ručného Náradia - Rôzne Farby, Farby sa Môžu Líšiť od Emraw (1PK)

Premium jednootvorová Papier Punč Vankúš Grip Ťažkých Otvor Puncher na Pohľadnice Zápisník Notebook Puncher Plavidlá

Hodnotenie produktu:
€ 2.45

Suma
Skladom

✓Odpadu držiteľ klip pridáva pohodlie a šetrí vyčistiť čas, Gumené rukoväte poskytuje pohodlné používanie, Vysoká kapacita nádoby oblasti má viac punch out, aby ste dierovanie dlhšie, než potrebuje, prázdny, ľahko sa a podržte, hladký povrch a dobrý tvar, dizajn, nemusíte báť o poškriabanie, veľmi kvalitné, Tradičný dizajn je ideálny pre dierovanie tvary v remeselnej projektov pre obe funkčné a dekoratívne účely. ✓Špecifikácia : Mäkké plastové rukoväte poskytuje ergonomické a pohodlie pre opakované použitie, Odpadu držiteľ klip pridáva pohodlie a šetrí vyčistiť čas, Vysoká kapacita nádoby oblasti má viac punch out, aby ste dierovanie dlhšie, kapacita aspoň 8 listov tento papier punč; Punč diery veľkosť : cca. 1/ 4 palca v priemere. ✓Kvality : jednootvorová Punč funkcie gumová rukoväť pre pohodlie, Tradičný dizajn je ideálny pre dierovanie jednoduché tvary v remeselnej projekty, vstavaný konfety catcher chytí prerazený prevedeniach, Vyrobená z vysoko kvalitného kovu, výtvarné spracovanie, silnú štruktúru, trvanlivé a kvalitné, cítiť sa pohodlne a má dlhú životnosť čas. ✓Dizajn : jednootvorová Punč funkcie gumová rukoväť pre pohodlie, úder vytvára otvor, ktorý sa týka crisply a čisto, ktoré prispôsobiť väčšine záväzné zariadenia, Papier, držiak na čip robí clean-up rýchlo a ľahko, Tradičný dizajn je ideálny pre dierovanie jednoduché tvary v remeselnej projektov pre obe funkčné a dekoratívne účely. ✓Používa : Skvelé pre domáce, plavidlá, office a práce, Použitie na papier, kože, plastov, kartónu a viac, Tento otvor punč údery akéhokoľvek druhu papiera, PVC karty, plastové, Vyskúšajte tieto údery pre scrapbooks, pohľadnice, aby konfety, a všetky papier remesiel, ich Použitie doma, v škole alebo v kancelárii.Gumová rukoväť pre pohodlie.Úder produkuje 1/4" otvory, ktoré prispôsobiť väčšine záväzné zariadenia.Vstavaný Odpadu držiteľ klip pridáva pohodlie a šetrí clean-up čas.Údery až 5 Listov.Farby Sa Môžu Líšiť.

Deklarované charakteristiky

Mäkké plastové rukoväte poskytuje ergonomické a pohodlie pre opakované použitie, Odpadu držiteľ klip pridáva pohodlie a šetrí vyčistiť čas, Vysoká kapacita nádoby oblasti má viac punch out, aby ste dierovanie dlhšie, kapacita aspoň 8 listov tohto pa:
cca. 1/ 4 palca v priemere

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.