• Nové
3ks Mäso Baller Nastavenie, Nerezová Oceľ Karbonátok Maker Lyžice Mäso Baller Klieštiky na Tortu Pop Lopatka Cesto Lyžicou Shaper Ryža, Ovocie Baller Tortu Stlačte Formy Ice Cream Baller Nástroj

3ks Mäso Baller Nastavenie, Nerezová Oceľ Karbonátok Maker Lyžice Mäso Baller Klieštiky na Tortu Pop Lopatka Cesto

Hodnotenie produktu:
€ 3.85

Suma
Skladom

【3ks Mäso Loptu, Takže Nástroj] vyzýva dostanete karbonátok maker lyžica, mäsa baller klieští a dlhú rukoväť lyžica, zápas použitie, ušetriť čas a námahu, a môže udržať pokrmy za čisté, nebude dostať špinavé ruky. 【High-kvalitný Materiál] vyzýva Karbonátok maker nástroj sú vyrobené z potravín-triedy 304 nerezovej ocele, strudy a trvanlivé, nebude deformovaný a hrdze, povrchu, leštenie, krásne a č burs, bezpečné na používanie. 【Non-Stick] vyzýva Mäso baller maker povrch má non-stick povlak, jeden stlačte a jeden škrípanie, jednoduché, aby sa karbonátok, žiadne mäso držať sa ho, ľahko sa čistí. 【Mäso Baller Klieští] vyzýva elegantný sférické dizajn uľahčuje, aby fašírky, a úniku-jamkové dizajn v spodnej časti môžete vytlačiť prebytočnú výplne, pomôže získať ideálny tvar karbonátok ľahko a rýchlo. 【Široké Uplatnenie] vyzýva mäso loptu maker auta suitbale pre väčšinu rodinné využitie, nielen, že môžete robiť fašírky, hovädzie loptu, ryby loptu a krevety pilulky, ale jednoduché, aby sa melón baller a zmrzlina gule. 3ks Mäso Baller Lopatka Karbonátok Maker Mäso Loptu, Takže Nástroj , Nehrdzavejúca Oceľ Non-stick Melón Loptu Maker pre Hovädzie Loptu, Ryby Loptu, Krevety Tabletky Funkcia : Použite nástroj môže dostať krásny tvar fašírky, a môže udržať fašírky čisté, nebude dostať špinavé ruky.Jednoduché použitie, môže vám pomôže zarobiť veľa fašírky rýchlo, vhodný pre rodinnú večeru alebo strana použitie.Vyrobené z potravín akostnej nerezovej ocele, odolné a trvanlivé, bez hrdze, bezpečné na používanie.Špecifikácia : Materiál : Potraviny-triedy 304 nerezovej steel Size : ako shown Color : Silver Crafting : zrkadlo-polished Weight : 150g Application : Robiť všetky druhy fašírky Package : 1 x Mäso Baller Kliešte 1 x Karbonátok Maker Spoon1 x Dlho Manipulovať Lyžice.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.