• Nové
Movo LED-WP Podvodné vysokovýkonné Nabíjateľné LED Video Svetlo s Akčné Kamery a Obuvi, Držiakov, Kompatibilná s GoPro, DSLR - Ideálny pre Vlogging, Cestovanie, Potápanie, Šnorchel, Surfovanie po webe, Šport

Movo LED-WP Podvodné vysokovýkonné Nabíjateľné LED Video Svetlo s Akčné Kamery a Obuvi, Držiakov, Kompatibilná s GoPro,

Hodnotenie produktu:
€ 10.48

Suma
Skladom

VYSOKÝ VÝKON POTÁPANIE SVETLA : Zachytiť úžasné podvodné zábery s týmto silným 700 Lumen LED svetlo a bezpečne ponoriť až do 130'/40m.UNIVERZÁLNY KOMPATIBILITA : Pripojte svoju Go Pro, nepremokavé DSLR alebo fotoaparát zahrnuté cold shoe mount alebo činnosť, flash mount pre bezproblémové podvodná fotografiu. 1-ročná ZÁRUKA : dostali Sme váš chrbát.Naše produkty sú navrhnuté tak, aby zmierniť svoje technické problémy, nie je pridať sa k nim.Náš priateľský NÁS Založený podporný tím je tu pre vás.TRI SVETELNÉ REŽIMY : Strieľať v Vysokého Výkonu (High Light), Úsporu Energie (Low Light) alebo SOS (Flash) s troch rôznych farebných filtrov : Biela, Oranžová a Fialová.NABÍJATEĽNÉ LÍTIOVÉ BATÉRIE : dlhotrvajúci, nabíjateľná batéria s USB napájací adaptér v cene.Vydrží až 80 minút (Vysoký Výkon), 6 hodín (Úspory Energie) alebo 7 hodín (SOS).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.