• Nové
Osciloskop Silikónové puzdro Silikónové Ochranné puzdro, Prenosné Osciloskop Silikónové Shell Kryt pre DS213 Mini Osciloskop Prístroj (Black)

Osciloskop Silikónové puzdro Silikónové Ochranné puzdro, Prenosné Osciloskop Silikónové Shell Kryt pre DS213 Mini Osciloskop

Hodnotenie produktu:
€ 5.88

Suma
Skladom

Ideálne Ochranné Nástroj pre Osciloskop : Tento ochranný obal, môže sa účinne brániť prachu, nečistôt a iných látok pred vstupom na osciloskop.Ideálne Ochranné Nástroj pre Osciloskop : Tento ochranný obal, môže sa účinne brániť prachu, nečistôt a iných látok pred vstupom na osciloskop.Nastaviteľný Prsteň Stáť : Vybavené krúžok stojan pre jednoduché ovládanie a výkon v každom nastaviteľným uhlom.Dobre vykonanej Procesu : Špeciálne navrhnuté na ochranu DS213 osciloskop, vynikajúce spracovanie a dlhú životnosť.Ponúka Pohodlné Uchytenie : Vyrobená z vysoko kvalitných silikónových materiálov, je mäkké, pohodlné a flexibilné.Vysoká Účinnosť Ochrany Funkcie : Dobrú húževnatosť môžete účinne chrániť svoje mini osciloskop a predĺžiť jeho životnosť.Farba : Čierna.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.