• Nové
Triax Súčinnosť SRT 10W-40 API SN Plný Syntetické Vysoký Kilometrový výkon, Prestane Únikov a Olej Horenia, Quiets Hydraulické Zdviháky, 10,000 Mile Mozgov, o 25% Vyššia ZDDP Obsah, Moly Posilnené (5 Litrovú)

Triax Súčinnosť SRT 10W-40 API SN Plný Syntetické Vysoký Kilometrový výkon, Prestane Únikov a Olej Horenia, Quiets

Hodnotenie produktu:
€ 12.07

Suma
Skladom

100% pravda, syntetické základné oleje s jedinečným, organické, Moly a Bóru posilnil prísady pack; API SN plus s licenciou č. aftermarket prísad.Až 78% zníženie opotrebenia na piesty, ložísk a turbo-nabíjačky; 50% nižšie vklady; výnimočne rýchly začína; hladký, bezchybné, a tichšie prevádzke motora.Vynikajúcu dlhodobú ochranu motora za všetkých dôležitých častí motora, ako sú kamery, zdvíhatok, ventily, kľukového hriadeľa, ložísk a turbo-poplatky; dramaticky zlepšiť celkový výkon motora; trvá do 15 000 km alebo 2 roky.Trenie upravený, aktívny kryt na motor, súčasti; extrémne pružné, regeneračné vrstvenie Moly veľmi šmykovej stabilný pri vysokom zaťažení; nebude horieť na turbo-nabíjačky; maximálna ochrana pre truck motory.Veľkosť : 5 Litrovú.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.