• Nové
Wellgoods 1 Kus Čiernej Jari Opony Napätie Tyč Nastaviteľná Predĺženie Tyče pre Skrinky Okno v Kúpeľni Skriňa -15.7 na 27.5 Cm

Wellgoods 1 Kus Čiernej Jari Opony Napätie Tyč Nastaviteľná Predĺženie Tyče pre Skrinky Okno v Kúpeľni Skriňa -15.7

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

1 kus nastaviteľná dĺžka opony napätie tyče na vešanie záclon jednoduchšie.Predĺženie dĺžky od 15.7 približne 27.5 cm, ½ palca priemer, odporúčaná dĺžka pre optimálny výkon je 16 do 26 palcov.Jednoduchá aplikácia : Nie je potrebné náradie, rozširuje jednoduchým twist, poskytuje konzistentné napätie pre dlho-trvajúce, tesné, bezpečné nosenie zabezpečená non slip plastov gumy konca.Široké použitie : Pre sprchovacie závesy alebo zavesenie záclony v okne, skriňa, skriňa alebo dverami.Sledujte naše inštrukcie na inštaláciu alebo nás kontaktujte pre správnu inštaláciu spôsobom.Je to robustný a stabilný -kontaktujte nás pre správnu inštaláciu spôsobom, alebo akékoľvek iné otázky.Farba : Čierna | Veľkosť : 15.7-27.5 palcový 1 Pack.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.