• Nové
Meriville 1-Palcový Priemer Jedného Okna Liečba Záclonové Tyče, Castani Finial, 84-palcový 120-palcový Nastaviteľné, Royal Gold

Meriville 1-Palcový Priemer Jedného Okna Liečba Záclonové Tyče, Castani Finial, 84-palcový 120-palcový Nastaviteľné,

Hodnotenie produktu:
€ 11.20

Suma
Skladom

ROBUSTNÁ A ODOLNÁ : Meriville Royal Gold Dokončiť castani finials sú vyrobené z vysoko kvalitného a odolného poly živice.Všetky finials končí sú ručne maľované s ohromujúci detaily.Tyče sú vyrobené z kovu, takže budete vedieť, že bude posledný.KOMPLETNÉ OKNO ROD SÚBOR : Obsahuje kovové tyče, castani finials, konzoly a montážny hardware.ROZŠÍRITEĽNÝ : skonštruovaná tak, aby rozsah veľkosti okna.Dodávajú sa v troch veľkostiach : 28" - 48", 48" - 84" a 84" - 120".Dve nastaviteľné držiaky zahrnuté v 28"-48" rod nastaviť, tri nastaviteľné držiaky zahrnuté do 48"-84" a 84"-120" rod sady.Projekcia od steny upravuje od 4" do 5,5".VIAC DOKONČIŤ MOŽNOSTI : k Dispozícii v 3 prevedeniach : Pálené Zlato, Royal Gold a Gun Metal. 100% ZÁRUKA vrátenia PEŇAZÍ - Meriville závesy prúty sú podporené 100% zaručiť, že ste úplne spokojní s produktom, alebo získať svoje peniaze späť.Veľkosť : 84"-120" | Farba : Royal Gold.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.