• Nové
MIYA Záclonové Tyče - 1 Jeden Záclonové Tyče Set s Držiakmi - 30 44 Nehrdzavejúcej Ocele Záclonové Tyče - Dekoratívne Okno Záclonové Tyče pre Kuchyne, Spálne, Okno Striebro

MIYA Záclonové Tyče - 1 Jeden Záclonové Tyče Set s Držiakmi - 30 44 Nehrdzavejúcej Ocele Záclonové Tyče - Dekoratívne

Hodnotenie produktu:
€ 29.30

Suma
Skladom

【Nastaviteľná Dĺžka] vyzýva Tento dlhý záclonové tyče sa skladá z viacerých 15" skrutku v rozšírení, môžete vlastné dĺžky, ako potrebujete. 【Robustný a Stabilný] vyzýva Našich 1" záclonové tyče sú robustné ako položky 5/8" v priemere, držiak a hardvéru sú zahrnuté v sade. 【Premium Materiál] vyzýva statku opony prút je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, chrómovaný koniec je elegantné a štýlové. 【Kompatibility] vyzýva Našich moderných záclonové tyče je odporúčané pre ľahké a stredne hmotnosti záclony, je ideálny pre obývaciu izbu, spálňu, jedáleň, kuchyňa, alebo domácej kancelárie. 【100% Spokojnosť Zákazníka] vyzýva Všetky MIYA produkty poskytujú tri-rok na zabezpečovanie kvality a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky.Tento dlhý záclonové tyče sa skladá z viacerých rozšírení, môžete upraviť dĺžku na základe vášho okna.Naše 1" záclonové tyče sú robustné ako položky 5/8" v priemere, držiak a hardvéru sú zahrnuté v sade.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.