• Nové
Odšťavovač, Odšťavovač Digestor, Odstredivý Odšťavovač, Celé Odšťavovač Stroje na Ovocie a Vegs, Elektrický Odšťavovač s 3 Rýchlosti a Pulz Funkcia, Ľahko sa Čistí, Anti-drip, Zahrnuté Štetcom, 400 Watt Výkon Motora

Odšťavovač, Odšťavovač Digestor, Odstredivý Odšťavovač, Celé Odšťavovač Stroje na Ovocie a Vegs, Elektrický Odšťavovač

Hodnotenie produktu:
€ 16.10

Suma
Skladom

【 Efficinet Odstredivý Odšťavovač] vyzýva 400 W vysoký výkon odšťavovač stroj možno extrahovať čerstvé šťavy v minútach, údržba sladkú šťavu a 99% viac vitamínov a minerálov, ale menej celulózy a peny.Urobte si pohár čerstvo vylisované šťavy rýchlo a vychutnajte si zdravý život v dopoludňajších hodinách. 【3 Rýchlosti Mode] vyzýva "P"-Pulz funkcia ponúka momentálne erupcia sily na rezanie tvrdých potravín na kúsky, splnia všetky vaše potreby. "1" nízkej rýchlosti pre mäkké ovocie ako pomaranče,paradajky,citróny,uhorky,atď. "2" vysoká rýchlosť je pre tvrdé ovocie a zelenina ako jablko,hrušky,mrkva,zeler,repa,kaleráb,atď. 【Bezpečnostným] vyzýva Zamykanie rameno nastaviť robí odšťavovač pracovať bezpečne, keď je v správnej polohe, ktorá zaisťuje bezpečnosť a spoľahlivosť.Okrem toho, protišmykové gumené nohy zabezpečuje odšťavovač stroj bezpečnejšie a stabilnejšie ako iné odšťavovačov. 【Prehriatiu] vyzýva K prehriatiu systém môže vypnúť odšťavovač vypne kvôli prehriatiu motora.Dvojité zabezpečenie vášho safty pri použití Celý Odšťavovač Stroj, aby ste alebo rodiny pohár čerstvé a chutné šťavy. 【Ľahko Sa Čistí & Zostaviť] vyzýva Všetky BPA-FREE diely sú ľahko zostaviť použitie a brať na seba čisté, aj umývačka riadu je k dispozícii.Umývanie Tipy : namočení jucier časť v teplej vode, aby sa zvyšky čistenie ešte jednoduchšie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.