• Nové
Rabbfay Elektrický Odšťavovač, z Nehrdzavejúcej Ocele Masticating Odšťavovač s Manželskou Výstroj Veľký Priemer Pomaly Odšťavovač odšťavovač na Ovocie a Vegtables

Rabbfay Elektrický Odšťavovač, z Nehrdzavejúcej Ocele Masticating Odšťavovač s Manželskou Výstroj Veľký Priemer Pomaly

Hodnotenie produktu:
€ 18.41

Suma
Skladom

●Je to veľký priemer šťavy pohár troska Pohár dvojité prevodovky nehrdzavejúcej ocele elektrický odšťavovač. ●Mixér má ostré čepele a presnosť filtre, a odšťavovač má vyšší výkon a menej buničiny. ●Široká ústa kŕmenie slot, nie je potrebné krájať ovocie a zelenina. ●Jednoduchý a krásny dizajn, v kombinácii štruktúra, mixer je jednoduchá inštalácia a čisté. ●Vhodný pre domáce kancelárie kuchyňa reštaurácia hotel zariadenia pre verejné stravovanie.Šťava cup Language English Features : 1. S ostrými čepeľami a presnosť filtre, odšťavovač má vyšší výkon a menej buničiny.2. Široká ústa kŕmenie žľabu, ovocie a zeleninu úplne nie sliced3. Dvojitý bezpečnostný zámok dizajn, bezpečnostný zámok rameno zaistí, že veko zatvorené a prevádzkované na rovnakej time4. Tri-rýchlosť motor5. 304 nehrdzavejúca oceľ materiál, 1000ml buničiny nádrže a 600 ml odšťavovač pot6. 600 W spotrebu energie a nízke noise7. Zdravé šťavy a celulózy juice Specifications : 1. Kapacita : 1 L2. Materiál : nerez oceľ a ABS plastic3. Napätie : 110 V4. Pripojte Typ : Americká Standard5. Výkon : 600 W6. Pracovný režim : maximálna rýchlosť, vysoká a low7. Veľkosť : ( 14.41 "/ (36.6") cm (dĺžka x šírka x výška)8. Hmotnosť : 90 oz/2550 G9. Farba : Strieborná a Black The softvér balenie obsahuje : 1 Host1 push rod1 transparentné cover1 odšťavovač net1 Uprostred Ring1 1000 ml rezíduí bucket1 600 ml juicer1 x Manuál.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.