• Nové
INSHA Visí Koša,Malá Skriňa, Kuchyňa Odpadky Kôš Možno Ľahko Pripojené k Kabinetu Dvere, Kuchynské Zásuvky Auta Odpadu Môže s Top Krúžok Opraviť Odpadkové Vrece, 2.4 Galón(LJT-Biela)

INSHA Visí Koša,Malá Skriňa, Kuchyňa Odpadky Kôš Možno Ľahko Pripojené k Kabinetu Dvere, Kuchynské Zásuvky Auta Odpadu

Hodnotenie produktu:
€ 13.20

Suma
Skladom

【Výhodnejšie HODIŤ ODPADKY] vyzýva : S visí bar,že je pre vás ľahké zavesenie naše závesné koša na dvere skrine,ak je obsadené, varenie,nebudete ani musieť ohýbať viac hodiť do koša. 【RIEŠIŤ KUCHYŇA PROBLÉMY] vyzýva : Kapacita je 8 L,málo koša práve pre denné kuchynské odpadky, takže nebudete musieť vyhodiť polovicu plné odpadkové vrecia zabrániť im začína cítiť. 【KVALITNÝCH MATERIÁLOV] vyzýva Vynikajúce tesnenie, vysoko kvalitné polypropylénové, 100% nové plastové, žiadny zápach, odlišné od iných citlivých výrobkov, môže niesť väčšiu váhu. 【VIACNÁSOBNÉ POUŽITIA] vyzýva : môžete zavesiť koša skriňa na kuchynskej linky dvere, zásuvky, kúpeľňa, auto a tak ďalej.Okrem toho, pri plnom otvorení spodnej časti je plochý povrch.Potom môžete ju umiestniť priamo na mieste.Váš najlepší partner pre vonkajšie piknikový gril. 【Č NAJLEPŠIE LEN LEPŠIE] vyzýva : vždy sa snažíme poskytovať lepší produkt a lepšie nákupný zážitok pre našich zákazníkov.Ak máte akýkoľvek problém s našimi stenu koša, tak prosím neváhajte a kontaktujte nás.Ste unavení o ohýbanie prázdne odpadky, keď sú varenie?.Ste stále obavy o ovocné mušky a zápach z odpadkov?.INSHA visí kôš s vekom vám môže pomôcť vyriešiť tento problém dokonale.Vedecké a Humanized.Závesné konštrukcie, nie je potrebné sa zohnúť,pohodlné a bezproblémové.Koša môže byť visí na dverách kuchyne, skrine dvere, špajza dvere, alebo kdekoľvek inde.Ideálny kapacity, upratať kuchynský odpad presne raz denne.Ideálna veľkosť, nebudú príliš veľké, aby sa nespokojní, nie je dosť, len v deň, ukončuje zápach, čisté a pohodlné.Ideálna veľkosť, nebudú príliš veľké, aby sa nespokojní, nie je dosť, len v deň, ukončuje zápach, čisté a pohodlné.Ideálna veľkosť, nebudú príliš veľké, aby sa nespokojní, nie je dosť, len v deň, ukončuje zápach, čisté a pohodlné.Toto závesné skrinky typ koša je vhodné pre kuchyne, kúpeľne, alebo iných podobných priestorov.Prístroj má dva odlišné typy podporu časti, ktoré sa ľahko inštalujú.Je tu priehľadné lepiace pásky na zadnej strane, a zákazník si môže vložiť lepiacej pásky na rovný a čistý, zvislý povrch, a potom zavesiť koša na to.Ostatné môžu pomôcť zavesiť skrinky štýl koša na oboch stranách akéhokoľvek kabinetu dvere, ktoré sú menej ako 1 palec tlstý.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Umbra Treela Koša

€ 5.25

Čistý Moderný Design : Vyrobené z odolného plastu polypropylén, Treela ponúka vzhľad dreva bez morenia alebo deformácie.Odolné & Funkčné : Treela funkcií, jednoduchosť valec v

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.