• Nové
BESUMA Slim Kolo Plastové Malé Koša Wastebasket, Odpadkové Nádoby Kôš pre Kúpeľne, Prášok Izby, Kuchyne, Domáce Kancelárie, Detské Izby (Čierna, 1.5 Galónov)

BESUMA Slim Kolo Plastové Malé Koša Wastebasket, Odpadkové Nádoby Kôš pre Kúpeľne, Prášok Izby, Kuchyne, Domáce Kancelárie,

Hodnotenie produktu:
€ 21.11

Suma
Skladom

Vyrobené z super-super-silný polypropylén, odpadky plechovky sú trvanlivé, ľahko utrieť vlhkou handričkou.Veľkosť a štýl, aby toto môže pracovať v tak mnohých miestach po celej domácnosti; odnímateľné veko, je to tak jednoduché vyprázdnenie; swing dizajn znamená, že môžete pracovať je bezproblémové; Tiež skvelé pre karavany, Prívesy, koľaji izby a apartmány.Nie len môžu byť podávané ako koša,ale tiež môže byť ako úložný kôš,sadzači,váza a viac.Na kruhový tvar, je ideálna veľkosť pre vnútri skrine, pod počítadlá, pod umývadlá a iné malé priestory. 1.5 galón (5.7 l) kapacita.Farba : Čierna | Veľkosť : 1.5 Galónov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.