• Nové
iTouchless 18 Galón Krídla Otvorené Veko Senzor Koša s AbsorbX Zápach Filter & PetGuard, 68 Liter Automatické Nerezové Kuchynské Odpadky Bin Podľa Počítadla & Tesný Priestor

iTouchless 18 Galón Krídla Otvorené Veko Senzor Koša s AbsorbX Zápach Filter & PetGuard, 68 Liter Automatické Nerezové

Hodnotenie produktu:
€ 40.77

Suma
Skladom

BEZPODMIENEČNÝ SĽUB – Vaša 100% spokojnosť je zaručená a opierajúci sa o Full-Service Výrobcu Sľub na dva roky, vrátane špecializovaných Zákazníckej Podpory (pozri návod na obsluhu pre podrobnosti). 100% TOUCHLESS – Len pohybom ruky otvorí viečka automaticky!!!Krídla otvorený štýl má nízke odbavenie tak to sa hodí pod kuchynské dosky.Dve nízke odbavenie viečka otvorené rýchlo, ľahko čistiť až v priebehu niekoľkých sekúnd.Je to hygienické a pohodlné výber.PETGUARD ZASTAVÍ, domáce ZVIERATÁ DOSTAŤ DO KOŠA – patent-až Pet Guard zámok funkcia umožňuje ľahko udržiavať domáce zvieratá von z koša, aj keď nie ste doma.STOP KOŠA PACHY + ZLEPŠENIA KVALITY OVZDUŠIA – 1 Absorb X Prírodné aktívne uhlie Zápach Filter je súčasťou absorbujú a neutralizujú koša pachy, pre zdravšie a svieže a čisté vône domova. 2 MOŽNOSTI NAPÁJANIA – Napájané z batérií (nie je súčasťou balenia) alebo voliteľného NAPÁJACIEHO Adaptéra (predáva sa zvlášť, pozri iného produktu odchýlka) pre batériu, bez energie.Absorb X odfiltruje Prchavých Organických Zlúčenín (Voc).American Lung Association hovorí, prchavými organickými látkami môže spôsobiť vážne choroby.Jeden Absorb X Filter má absorpčnú plochu na pokrytie viac ako 7 futbalových ihrísk.Absorb X odfiltruje Prchavých Organických Zlúčenín (Voc) American Lung Association hovorí, prchavými organickými látkami môže spôsobiť vážne illness One Absorb X Filter má absorpčnú plochu na pokrytie viac ako 7 futbalových ihrísk.S tenkým profilom a tvarované línie, to sa hodí do každého priestoru, perfektne.Vysoko kvalitné kartáčovaný nerez dopĺňa akejkoľvek výzdoby.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.