• Nové
(5 Vymeniteľná Clony Proti Oslneniu Balené) Jasné, Bezpečnostné Štít Na Tvár, Super Ľahký High-Definition Opakovane Transparentné Okuliare, Ochranné Anti-Fog Štíty, 1 Sklo Rám + 5 Clony

(5 Vymeniteľná Clony Proti Oslneniu Balené) Jasné, Bezpečnostné Štít Na Tvár, Super Ľahký High-Definition Opakovane

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

【Bezpečnosti a Ochrany] vyzýva : Náš Nový odnímateľný štít na tvár skiel prichádza s 1pc opakovane rám & 5 ks priehľadné clony proti oslneniu, určený nie len na krytie očí, ale rozšíri, že dodatočnú ochranu nosa a úst, poskytujú ochranu pre každého z kvapôčky, sliny, kašle, kýcha, splash a olej.Ak chcete byť v maximálne možnej miere chránené, spojiť naše štít s masku na tvár. 【Ľahký & stylish] vyzýva : Ako tienidlo je vyrobené z ultra premium-jasný a ľahký materiál - ZVIERATKO, ktoré je ľahšie ako iné jedného kusu materiálu PC, takže je pohodlné na nosenie.Náš štít na tvár tvar je realizovaný s dokonalú rovnováhu medzi bezpečnosť a štýl, priliehavo fit mužov a žien na všetky vonkajšie alebo vnútorné aktivity. 【Ultra-Sheer & Anti-Zahmlievaniu] vyzýva : PC rám je umývateľný, opakovane a odolné, nie je ľahké poškriabaniu, PET clony sú crystal clear a anti-fog, poskytuje vysoké rozlíšenie a vízie.Žiadny zápach.Uistite sa, že váš štít na tvár príde v skvelom stave, v clony sú chránené s non-trvalé film na oboch stranách.Prosím, olúpeme ich off dostať jasnú víziu, skôr než pripojíte ho na rám získať crystal clear view. 【Ergonomické & Pohodlný Dizajn] vyzýva : zvýšené nosovej príloha sa hodí na most nosa, dáva dostatočný odstup medzi nos a tvár, ktoré môžu byť nosené pohodlne s alebo bez okuliare alebo okuliare.Zrkadlo nohy sú kvalifikovaní s vysoko odolný záves, žiadne bolestivé dlho na sebe, prenosné a odnímateľný. (Ak SPONA na NOS alebo nôh spadnúť, si môžete zostaviť ich sami alebo neváhajte, KONTAKTUJTE NÁS, urobíme NÁHRADU ZA VÁS.). 【Široko Rozsahu Použitia] vyzýva : Toto anti-pľuvanie splash štít, môže sa účinne brániť kvapaliny sprej z verejných miestach a preplnených miestach : supermarket, park, Reštaurácia, mhd, škola, sklady, kancelárie, v Interiéri aj exteriéri.Skvelé pre vlasy salóny a kúpele odborníkov, potravín, služieb, obchodu, zubné profesionálov, cosmeticians, laboratórne práce, atď.Tento štít na tvár okuliare nie je jeden kus štít, budete musieť zhromaždiť hľadia na rám, jednoduché a ľahké, ľahšie a pohodlnejšie.Štít na tvár pohárov na uplatnenie, ako jazda na bicykli alebo skateboarding.Anti-Sprej, Proti Zahmlievaniu, Proti Dymu, Oleja Splash Dôkaz, Vetru Piesku, Prachotesný.Určené nie len na pokrytie oči a rozšíri, že dodatočnú ochranu nosa a úst.Super transparentné tienidlo dodáva vysoko detinition videnie, len nezabudnite na odlúpnite non-trvalé filmy na oboch stranách clony proti oslneniu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.