• Nové
Unisex Jasné Plný Štít na Tvár s Okuliare, Anti Fog Okuliare Módne slnečné Okuliare Tónované Šošovky Okuliarov Očí ochranný Štít

Unisex Jasné Plný Štít na Tvár s Okuliare, Anti Fog Okuliare Módne slnečné Okuliare Tónované Šošovky Okuliarov Očí

Hodnotenie produktu:
€ 4.55

Suma
Skladom

Plastový rám.Polykarbonátové šošovky.Anti-Fog Vrstvou náteru. 【PREMIUM QUALITY] vyzýva Našich Océu štít na tvár s okuliare vyrobené z prvotriednej PC panely .Vysoká odolnosť voči teplotám a zaobchádzať pre väčšiu odolnosť a odolnosť proti poškriabaniu.Chráňte svoje oči, tvár a pokožku pred slnečným svetlom, ako aj chrániť pred kvapôčky. 【UNISEX CLONU OKULIARE] vyzýva Futuristické Nadrozmerná Anti Fog Ploché slnečné Okuliare Tónované Šošovky Bezpečnosti Tváre Ochranné Okuliare - Océu Ultra Jasné, Ochranné Full Face Dizajn pre Ochranu Očí, Nosa a Úst - Anti - Fog Windproof Dust Droplet a tak ďalej. 【POHODLNÉ A PRIEDUŠNÁ] vyzýva Svetlo znova na vašom smartphone, sledovanie TV, alebo prácou na počítači.Bezpečnostné Okuliare Informácie : .Objektív šírka : 6.2 inches Lens výška : 5.1 inches Arm : 5 inches Frame Celkom : 10 palcov.Priedušné a Odolné, Náš Océu štít na tvár sedí pohodlne cez most nosa a poskytuje ochranu proti slnku, rovnako ako blokovaním kvapôčky.Hrajú nadrozmerná cyberpunk zábal rám pre maximálnu celý deň ochrany, tieto prémie štít okuliare hodí cez väčšina predpis okuliarov.Nos most je navrhnutý pre maximálne pohodlie, pretože nebudete musieť starať o štít skĺzla.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.