• Nové
Dogtra 1902S 2 Výcvik Psa Golier s Diaľkovým -3/4 Míle Rozsah Psa Locator - Zahŕňa Extrémne Spotrebiteľa Výrobky, Mäkké Silikónové Pet Grooming Rukavice

Dogtra 1902S 2 Výcvik Psa Golier s Diaľkovým -3/4 Míle Rozsah Psa Locator - Zahŕňa Extrémne Spotrebiteľa Výrobky, Mäkké

Hodnotenie produktu:
€ 129.50

Suma
Skladom

EXPERT na TECHNICKÚ POMOC : Skutočných odborníkov k dispozícii 24/7, pomoc so set-up, pripojenie otázky, riešenia problémov a oveľa viac.Ak nemôžeme opraviť, pošleme vám e-darčekové karty na nákup cene zahrnuté produkt, alebo ho nahradiť. .Na Dogtra 1902 S e-golier ukazuje, čo sa snažíme pre – ultimate výcvik psa nástroj : dostatočne Odolné, aby vydržali najnáročnejšie podmienky odbornej prípravy (IPX9 K certifikované nepremokavé), presné a intuitívne používanie a spoľahlivé.Na 1902 S je 2-pes verzia vysoký výkon, 3/4-mile range 1900 e-golier, ktorý je jednotka voľbou pre vážne amatérov alebo ocenený profesionálnych lektorov, či pre domáce poslušnosť, poľovníctvo, hospodárska súťaž, alebo K-9.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.