• Nové
Haoge LH-E2P 49 mm Štvorcové Kovové Skrutky v clona Duté Von Navrhnutý s Spp pre Diaľkomer Leica Fotoaparát s 49 mm E49 Filter Závit Objektívu Čierna

Haoge LH-E2P 49 mm Štvorcové Kovové Skrutky v clona Duté Von Navrhnutý s Spp pre Diaľkomer Leica Fotoaparát s 49 mm

Hodnotenie produktu:
€ 15.05

Suma
Skladom

Na Haoge 49 mm Štvorcové Kovové Skrutky v clona s Dutým Z Navrhnuté a korunkové sú špeciálne navrhnuté pre objektív s 49 mm, veľkosť filtra.S 49 mm skrutka mount, môžu byť pripojené na objektív s 49 mm, závit filtra veľkosť alebo Skrutku na 49 mm, UV fitler.Prísť s Kovovou Čiapočkou.Duté Z Navrhnuté.Na Haoge 49 mm Štvorcové Kovové Skrutky v clona s Dutým Z Navrhnuté a korunkové sú špeciálne navrhnuté pre objektív s 49 mm, veľkosť filtra.Funkcie : 49 mm Štvorcové Kovové Skrutky v clona s Spp.S skrutku namontujte možno pripevniť na všetky 49 mm objektív alebo filter niť.Navrhnutý tak, aby minimalizoval lens flare o odvedenie túlavých svetla do objektívu.Poskytujú dodatočnú ochranu fotoaparátu a objektívu od nehody poškriabaniu.Prísť s kovovou čiapočkou.Duté Z Navrhnuté.Špecifikácia : Značka : Haoge Model : LH-E2 P Závit : 49 mm Materiál : Kov, Farba : Black Kompatibilné s : 49 mm, Závit Filtra Objektívy Canon, Nikon, Sony, Minolta, Pentax, Olympus, Panasonic, Leica, Zeiss, Contax..Ako Nainštalovať : 1. Skrutka clona a poistný krúžok v smere hodinových ručičiek do závit na konci, nemusíte utiahnite ju. 2. Otočte objektív kapucňou a poistný krúžok proti smeru hodinových ručičiek, kým clona horizontality. 3.Udržať clona horizontality, a otočiť poistný krúžok v smere hodinových ručičiek, až kým tesné.Ako chcete odinštalovať : 1. Udržať clona stabilný, a otočiť poistný krúžok proti smeru hodinových ručičiek až do konca. 2. Otočte objektív kapucňou a poistný krúžok proti smeru hodinových ručičiek, kým nie sú ďaleko od objektívu alebo filter.POZNÁMKA : clona kompatibilná s objektívmi s 49 mm, veľkosť filtra.Prosím skontrolujte fotoaparátu, objektívu závit veľkosti ešte pred objednaním.Vaše fotoaparátu, objektívu závit veľkosť bude označený niekde na objektív suda alebo vytlačené pod vaše šošovky.Toto číslo je vždy predchádza "Ø" (priemer) symbol.Napríklad : Ø49 = 49 mm objektívu závit veľkosť.Package Zahrnuté : 1 x Haoge 49 mm Štvorcové Kovové Skrutky v clona s Dutým Z Navrhnuté 1 x korunkové (Poznámka : toto je Skrutku-v Kapota, nie Bajonet Kapota).

Deklarované charakteristiky

Značky:
Haoge
Model:
LH-E2P
Niť:
49 mm
Materiál:
kov
Farba:
Čierna
Kompatibilné s:
49 mm, Závit Filtra Objektívy Canon, Nikon, Sony, Minolta, Pentax, Olympus, Panasonic, Leica, Zeiss, Contax... :
Ako Nainštalovať:
1. Skrutka clona a poistný krúžok v smere hodinových ručičiek do závit na konci, nemusíte utiahnite ju. :
2. Otočte objektív kapucňou a poistný krúžok proti smeru hodinových ručičiek, kým clona horizontality. :
3.Udržať clona horizontality, a otočiť poistný krúžok v smere hodinových ručičiek, až kým tesné. :
Ako chcete odinštalovať:
1. Udržať clona stabilný, a otočiť poistný krúžok proti smeru hodinových ručičiek až do konca. :
2. Otočte objektív kapucňou a poistný krúžok proti smeru hodinových ručičiek, kým nie sú ďaleko od objektívu alebo filter. :
Poznámka:
na clona kompatibilná s objektívmi s 49 mm, veľkosť filtra. Prosím skontrolujte fotoaparátu, objektívu závit veľkosti ešte pred objednaním. Vaše fotoaparátu, objektívu závit veľkosť bude označený niekde na objektív suda alebo vytlačené pod vaše šošovky. Tento znecitlivenie
Package Zahrnuté:
1 x Haoge 49 mm Štvorcové Kovové Skrutky v clona s Dutým Z Navrhnuté :
1 x korunkové :
(Poznámka:
toto je Skrutku v Kapucňou, nie Bajonet Hood)

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.