• Nové
Excello Globálne Produkty Kyvné Changable Správu Chodníku Prihláste sa: 37 x 36 Prihlásiť s 792 Pre-Cut Obojstranné Listy a Úložný Box. Zahŕňa Čierna Tabuľa & 4 Kvapaliny Tabule & List Rady

Excello Globálne Produkty Kyvné Changable Správu Chodníku Prihláste sa: 37 x 36 Prihlásiť s 792 Pre-Cut Obojstranné

Hodnotenie produktu:
€ 94.48

Suma
Skladom

NEUVERITEĽNÉ HODNOTA : Zahŕňa 792 písmená, symboly a čísla.Všetky Listy sú reverzibilné pre použitie v Čiernej alebo Červenej farbe.Písmená sú pre-cut a kartu zoradené v opakovane použiteľných úložný box.Zahŕňa Čierna tabuľa a 4 Kvapaliny Kriedové Značky.JEDNODUCHÁ MONTÁŽ : Montáž môže byť dokončená za menej ako 10 minút.Ľahko zostaviť swinger prihláste sa pomocou plochého skrutkovača len!.ŤAŽKÁ & DLHOTRVAJÚCI : Pre extra stabilitu, vyplňte plastové nohy v piesku alebo vody.Kyvné prihlásiť mechanizmus umožňuje výkonu vo veterných podmienkach až do 30+ mph.Všetky materiály sú povrch a je určené pre vonkajšie použitie v akýchkoľvek poveternostných podmienok.VEĽKÉ VEĽKOSTI : 37" x 36", dáva vaša správa viac zviditeľniť.To je skvelá alternatíva Tabule Stojí A-frame Podpísať alebo Sendvičové Dosky.ZARUČENÁ KVALITA : Vysoká kvalita heavy-duty a vydrží!Vyrobený Excello Globálne Produkty.Sme rodina vlastnila USA spoločnosť a boli sme robiť kvalitné produkty za viac ako 50 rokov. 36"x37" Kyvné Tabule s Písmenom Rada robí vaša správa vyniknúť!Tento kyvné premenlivé správu podpísať, je ideálny pre propagačné správy pre reštaurácie, bary, kaviarne, podniky, obchody, flea, trhy, farma stojí, & špeciálne udalosti.Je vyrobený z vysoko kvalitnej non hrdzaveniu lúčenie.Keď piesku alebo vody sa pridá do nohy, zostane stáť vo všetkých poveternostných podmienkach a pri vietor 30+ mph.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.