• Nové
Off-Grid Nožov - Scorpion Elitnej Série w. M390 Čepeľ Ocele, 6AL4V Titán Váhy a Hardvéru, Carbon Fiber Inlay, Keramické Guľkové Ložiská, Hlboké Vykonávať, Tip Up Doľava alebo Doprava

Off-Grid Nožov - Scorpion Elitnej Série w. M390 Čepeľ Ocele, 6AL4V Titán Váhy a Hardvéru, Carbon Fiber Inlay, Keramické

Hodnotenie produktu:
€ 90.65

Suma
Skladom

SCORPION BRIDLICE : použili Sme Bohler M390 s kartáčovaný satin prízvuk, M390 má Neuveriteľnú Okraji Uchovávania, Húževnatosť & Odolnosť voči Korózii, taktiež sme pokryli M390 čepeľ s Slate Gray DLC ktoré zvyšujú Celkovú Pevnosť a Odolnosť proti Korózii. 6 AL4 V TITANIUM : Sme Použili Stupeň 5 Titanium s Kovová Šedá Stonewash Dokončiť v Rukoväti/Vrecko Klip/Backspacer, Často Používa Vlastné & High-End Nožov, Tento Titanium Má Vynikajúcu Odolnosť voči Korózii & Extrémne Vysoká Pevnosť-Na-Hmotnostný Pomer, Často Používané v Prúdových Motorov, Priestor Kapsule Komponenty, Tlakových Nádob, Raketového Motora Prípadoch, Vrtuľník Rotora Centrá pointa..Sme Použili Poriadne Titánu v Scorpion.Karbónová : Nie, Iba to, že z Uhlíkových Vlákien Inlay Vyzerať Cool, je To Ultra-Ľahký, Extrémne Silný a má High-Tech Vzhľad, Používaným v NASA a Aj Aplikovaný na Exotické Autá Ako Ferrari & Lamborghini..Scorpion je v Dobrej Spoločnosti.DIZAJN AKCENTY : Pridali Sme Jimping na Bokoch Titán Backspacer Znížiť Pošmyknutia, Jimping na Palec, Rampy a Plutvy Kartu, Prispôsobiteľné Spona pre Tip-Up Doľava alebo Doprava a Veľmi Hlboké Vrecko Vykonávať, Č Zádrhel Klip Skrutky Flush na Váhy.ŠPECIFIKÁCIE : Čepeľ Dĺžka 4", Celkový 8.75", špici 3.8", Čepeľ Hrúbka 4 mm, Hmotnosť 4.9 uncí.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.