• Nové
Magblock 66 KS Magnetické Stavebné Bloky, Magnetické Dlaždice pre Deti Toys丨Magnet Hračky Nastaviť 3D Stavebné Bloky pre Batoľa Chlapcov a Dievčatá

Magblock 66 KS Magnetické Stavebné Bloky, Magnetické Dlaždice pre Deti Toys丨Magnet Hračky Nastaviť 3D Stavebné Bloky

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

【Udržať Deti Preč z Obrazovky] vyzýva Ak ste rovnako ako ja, dotknuté deti, že príliš veľa času strávil v prednej časti obrazovky, či televízia, počítač, tablet, telefón a podobne, to magntic blokov bude mať ich pozornosť pri budovaní koordinačné schopnosti a kritické myslenie.Toľko rôznych vecí, ktoré deti môžu robiť s týmito. 【Veľký KMEŇ Nástroj pre Vzdelávanie Detí] vyzýva Magnetické bloky súbor môže pomôcť deťom rozvíjať v oblasti vedy, technológií, strojárstva a matematiky.To je veľmi dobré vzdelávacie hračka pre deti,,, ako aj veľký KMEŇ hračka hrať na rodinu!Budete si môcť vychutnať tieto magnetické bloky ako dospelý príliš. 【Kvalitných a Bezpečných] vyzýva Vyrobené z netoxického a odolného ABS plastu.Kolo špičkovým dizajnom bez ostrosť, bez obáv o bolí vaše dieťa je malé ruky.Magnety sú dostatočne pevné, aby vydržali vysoký hrad.Rôzne tvary umožňujú maximálnu kreativitu, a odvolať sa na širokú škálu vekových skupín. 【Magnet Hračky sú Vhodné pre Deti Veku] vyzýva Odporúčaná pre ryby vo veku 3 rokov a hore.Dobrý darček pre deti hračky pre 3+ rok chlapci a dievčatá!Verte mi, že deti budú milovať túto sadu pre magnetické kvádre, dlaždice. 【Magblock Záruka na Výrobok Záväzok] vyzýva Sme slávnostne sľub, aby každý zákazník, ktorý naše produkty podporu 90 dní bezpodmienečné vrátenie a 1 rok záruka, servis.Verte nám,táto sada magnetických stavebné bloky umožňujú nekonečnú fantáziu a creativities.Obsah balenia : - 30 * Magnetické Námestie - 10 * Trojuholník - 8 * Rovnoramenný Trojuholník - 4 * pravouhlý Trojuholník - 4 * Dvojité Arch Okno - 4 * Jednoduché Arch Okno - 2 * Jednoduché Arch Hdoor - 2 * Magnetické Otvor Dvere - 2 * Magnetické Plot - 1 * Záruka Karta Predajcovia Záruka Záväzok : garantujeme 100% exchange ak dlaždice sú poškodené alebo menej, než sa očakávalo.Vaša spokojnosť je náš výkon!Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak narazíte na nejaké problémy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.