• Nové
Dobrá Karma Flaxmilk, Klasické Nesladené, 32 oz Polica-Stabilný Kartón (Balenie 6), mlieka a Mliečnych výrobkov-Free, Strojov Založené Mlieko Alternatívne, Keto, Nízkym obsahom sacharidov, 0 g Cukru, Vegánska, Vyrobené bez Gmo, Orechy, Sója, Lepok, Laktózu

Dobrá Karma Flaxmilk, Klasické Nesladené, 32 oz Polica-Stabilný Kartón (Balenie 6), mlieka a Mliečnych výrobkov-Free,

Hodnotenie produktu:
€ 9.08

Suma
Skladom

LEPŠIE VEGÁNSKA MLIEKO ALTERNATÍVA : Viac výživy s 1200 mg rastlina-založené Omega-3 kyselín v jednej porcii z ľanové semeno s Vápnika, Vitamínov D a B12. ZERO CUKOR, DOLNÉ KALÓRIÍ : Menej kalórií, ako ovsené mlieko, mandľové mlieko, konope, mlieko alebo kešu mlieko na iba 25 kalórií na porciu.Ideálny pre keto, low carb, vegánska, vegetariánska, rastlinnej strave.KRÉMOVÁ, CHUTNÉ, VŠESTRANNÝ : Vychutnať horúce alebo studené, v obilnín, smoothies, nápoje z kávy, a ďalšie.POLICA-STABILNÝ BALENIE : Špajzou-trezor s nie je potrebné zmraziť až po otvorení.ALERGIA BEZPEČNÉ : Superfood mlieko alternatívne BEZ orechov, mlieka, sóje, laktózy, alebo glutén.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.