• Nové
Motocykel Spustiť Páku, Motocyklové Príslušenstvo Motorke Pit Bike Nehrdzavejúcej Ocele Kop Zapaľovanie Začať Starter Páky pre SSR SDG 70cc 110cc 125cc

Motocykel Spustiť Páku, Motocyklové Príslušenstvo Motorke Pit Bike Nehrdzavejúcej Ocele Kop Zapaľovanie Začať Starter

Hodnotenie produktu:
€ 5.21

Suma
Skladom

【Použiteľné Informácie] vyzýva Motocykel spustiť páku s pôvodnou štandard, to je ideálne navrhnutý pre väčšinu dirt bicykle CRF XR 50 CRF50 SDG SSR 70cc 110cc 125cc.Ak si nie ste istí, či je naše produkty sú kompatibilné s vaším vozidlom, prosím, obráťte sa priamo na nás!. 【Nehrdzavejúcej Ocele Spustiť Páku] vyzýva materiál motocykel zapaľovanie starter je z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je vysoká pevnosť, anti-deformácie a veľmi odolné do užívania. 【Jednoduchá Inštalácia Kroky] vyzýva Podľa pôvodného modelu, veľký aftermarket výmenu za váš starý alebo nefunkčný.Jednoduchá inštalácia a odstránenie.Ľahký a prenosný, nosenia a používania. 【CNC Obrábanie] vyzýva CNC obrábanie zabezpečuje elegantný povrch a štandardné montážne diery.Montáž Hriadeľ, Diera Priemer : 13mm.Dĺžka : cca. 196mm / 7.7 palcový. 【Najlepšie opatrovateľskej Služby] vyzýva balenie obsahuje 1 x Starter Páky.Zaväzujeme sa zabezpečiť 100% najlepšie opatrovateľskej služby pre všetkých zákazníkov.Ak máte akékoľvek otázky pri porovnávaní našich položky, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek, náš zákaznícky servis vám uspokojenie odpovedať do 24 hodín.Špecifikácia : Materiál : Nerez Steel Color : Ako obrázok shown Mounting Hriadeľ, Diera Priemer : 13mm Length : cca. 196mm / 7.7 inch Weight : cca. 333g Fitment : pre väčšinu dirt bicykle CRF XR 50 CRF50 SDG SSR 70cc 110cc 125cc Package Zoznam : 1 x Starter Páky.

Deklarované charakteristiky

Materiál:
z nehrdzavejúcej ocele
Farba:
ako zobrazuje obrázok
Montáž Hriadeľ Priemerom:
13mm
Dĺžka:
approx. 196mm / 7.7inch
Hmotnosť:
approx. 333g
Namontovanie:
pre väčšinu dirt bicykle CRF XR 50 CRF50 SDG SSR 70cc 110cc 125cc
Zoznam Balíkov:
1 x Starter Páky :

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.