• Nové
Nohy Kôra Maska 6 Pack,peelingová Maska na Nohy Topánky Prírodné Dieťa Starostlivosť o Nohy Liečba odlúpnutie Mozole a Odumretých Kožných Buniek, Odstraňuje & Opravy Drsné Päty Pre Mužov a Ženy

Nohy Kôra Maska 6 Pack,peelingová Maska na Nohy Topánky Prírodné Dieťa Starostlivosť o Nohy Liečba odlúpnutie Mozole

Hodnotenie produktu:
€ 7.00

Suma
Skladom

【Prírodný, Bezpečný a bezbolestný] vyzýva - prírodných výťažkov a rastlinných látok, jemne ešte bezpečne preniknúť do odumreté kožné bunky, aby rozobrať a odstrániť vonkajšie vrstvy.Tam je nula bolesť v tomto procese obnovovania pokožky na nohách,ktoré sa, aby vaše nohy pokožku jemnú a nežnú, ako dieťa počas 1-2 týždňov!. 【Jednoduché Použitie] vyzýva - Jednoducho povedané na botičky pre 60 až 90 minút a potom zmyť.Odumreté začne kôra 5-7 dní po aplikácii.Za menej ako týždeň je možné dosiahnuť dieťa mäkké nohy!. 【Jedna veľkosť vyhovuje Všetkým] vyzýva - Pre mužov a ženy s veľkosť topánky až 11.Celková starostlivosť o nohy balík pre priateľov a rodinu - Muži a ženy môžu obaja si spolu spa skúsenosti s našimi nohy kôra masky. 【Podporuje mladšiu Pleť] vyzýva - Naše exfoliačný nohy kôra maska môže efektívne zlepšiť suchá, drsná, popraskané nohy pokožku.Táto noha maska, peeling pokožky, podporuje vitalitu, vyživuje a revitalizuje pokožku, najmä počas sucha. 【Nositeľné Ponožka Typ Nohy Maska] vyzýva - Naše nohy maska navrhnutá tak, aby zabaliť vaše nohy ako ponožky, ktorá umožňuje nohy absorbujú podstate vo všetkých smeroch.Môžete nosiť pravidelné ponožky cez nohy masky, aby maska blízko k pokožke, a na pomoc s chôdzou.Rozlúčte sa s vaším hrubým suchú pokožku na nohách!.Tento nádherný nohy liečba môže účinne pomôcť zmierniť kutikulu, odstrániť odumreté suché a opravy samozrejme popraskané päty.Raz proces je dokončený v priebehu cca 1-2 týždňov.Dostanete nové baby soft nohy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.