• Nové
Toe nail Clipper pre Zarastaniu alebo Hrubé Nechty - Nechty Zastrihávač a Profesionálne Podiatrist Necht Nipper pre Seniorov s Chirurgickej Nerezovej Ocele Super Ostré Čepele Ľahšie Mäkká Rukoväť...

Toe nail Clipper pre Zarastaniu alebo Hrubé Nechty - Nechty Zastrihávač a Profesionálne Podiatrist Necht Nipper pre

Hodnotenie produktu:
€ 2.45

Suma
Skladom

【PODIATRIST NECHT NIPPERS] vyzýva S zakrivené čepele pre zarastaniu alebo hrubé klince, aby nedošlo k zraneniu, keď strihanie nechtov, je ideálny pre každého, kto a ideálne pre mužov, podiatrist, artritických alebo seniorov.PROFESIONÁLNY ZASTRIHÁVAČ PRE ZARASTANIU NECHTOV] vyzýva Tento necht nožnice trim na nechty, bezpečne a vyriešiť bolesť zarastaniu nechtov.Ostrie žiletky s 25 stupeň hodí oblúk nechty, ktoré presne výbava zarastaniu nechtov alebo ostré kúsky v rohoch bez ublížiť.V 18 MM hrana môže hlboko do paronychia znížiť zarastaniu a hrubé necht jednoducho. 【SHARP & TRVANLIVÉ, BEZPEČNÉ PRE HRUBÉ NECHTY] vyzýva Lekárske chirurgické a kvalitný nôž z nerezovej ocele je ostré a odolné výbava žiadne tvrdé nechty bez hrdze, lesk, koróziu.Môžete jednoducho znížiť akékoľvek extrémne hrubé necht alebo necht s 1cm prirodzeného otvoru(až 3,5 cm). 【AKTUALIZOVANÉ RUKOVÄŤ na NECHTY, NIPPER] vyzýva Tento zarastaniu necht nožnice prichádza s non-slip ABS rukoväť udržať necht clipper mäkšie, ľahšie a jednoduchšie ovládanie.Dvojité jar k dispozícii pre úsilia-ukladanie a používanie dlhšie, súčasne poskytuje jednoduchšie úsilie znížiť hrubé nechty na ľavej alebo pravej strane používateľa. 【PACKAGE VRÁTANE] vyzýva Bleswin na nechty, sada obsahuje necht clipper pre hrubé alebo zarastaniu necht a nechty súbor na čistenie špinavé pod nechty.Farba : Čierna-2.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.