• Nové
Podiatrist Zarastaniu Necht Nástroje Súpravy, Profesionálne Veľké Necht Nožnice pre Zarastaniu Nechtov alebo Hrubé Klince pre Mužov, Ženy, Seniorov, Dospelých. Z nehrdzavejúcej Ocele Necht a Necht Nožnice Nastaviť

Podiatrist Zarastaniu Necht Nástroje Súpravy, Profesionálne Veľké Necht Nožnice pre Zarastaniu Nechtov alebo Hrubé

Hodnotenie produktu:
€ 4.54

Suma
Skladom

4-v-1 HEAVY-DUTY NOŽNICE na NECHTY AUTA : 1 PC podiatrist necht nožnice, 1 PC široké čeľuste otvára nožnice na nechty, 1 PC nechty súbor, 1 PC zarastaniu necht súbor.PODIATRIST NECHT CLIPPERS : 25°zakrivená čepeľ môže presne výbava zarastaniu nechtov alebo hrubé nechty bez ublížiť.Špeciálne vzory pre zarastaniu & hrubé nechty, aby ste ho ľahko rezať.ŠIROKÉ ČEĽUSTE NECHT CLIPPERS : Unikátne páku a zakrivené hrany dizajn robí to pre vás ľahké klip veľmi hrubé nechty na rukách a nohách.Spolu s jeho ostrý nôž, to môže znížiť plynule bez trhania alebo zubaté nechty.NECHTY SÚBOR & ZARASTANIU NECHTOV ZDVIHÁKOV : hladký a leštený povrch nemá žiadne ostré hrany a je ergonomicky navrhnuté tak, aby spĺňali všetky potreby nechty rôznych tvaroch, hrúbkach alebo zdravotný stav.Malé lyžice-tvarované koniec je veľmi vhodná pre deti ( dospelých alebo starších) na čistenie špiny a nečistoty.ELEGANTNÝ DARČEKOVÝ BOX PACKAING : nástroje udržať v peknej darčekovej krabičke.Najlepší darček pre Deň Vďakyvzdania, Vianoce, Nový Rok, Deň otcov a Deň matiek.Veľkosť : 4 Dielna Sada.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.