• Nové
Inovovaný Necht Nožnice,Profesionálne Nožnice na Nechty a Nohy Súbor pre Hrubé alebo Zarastaniu Nechtov,Podiatrist Zarastaniu Necht Nástroje Pedikúrové Súpravy pre Seniorov/Rodina

Inovovaný Necht Nožnice,Profesionálne Nožnice na Nechty a Nohy Súbor pre Hrubé alebo Zarastaniu Nechtov,Podiatrist

Hodnotenie produktu:
€ 2.44

Suma
Skladom

????Inovovaný 4 v 1 Odborná Pedikúra Súbor : Prísť s 1 * Zarastaniu Necht Clipper, 1* Široké čeľuste otvára nožnice na nechty, 1* lak na Nechty súbor a 1* Dvojité stranách Nohy súbor, že pokrýva takmer všetky doplnky vzťahujúce sa na ruky a na starostlivosť o nohy.Všetky pedikúra nástroje sú vyrobené z chirurgickej akostnej nerezovej ocele s leštenie skončil.jednoduché použitie, hrdza-dôkaz, vody-dôkaz. ????⚕️Podiatrist Necht Nožnice na Hrubé alebo Zarastaniu Nechtov : Extra široké čeľuste zakrivené čepele pre hrubé klinceOstré, Zakrivené, Široké čeľuste čepele sa môže otvoriť na 1.57 v čepeľ arc hodí oblúk nechty, ktoré presne výbava zarastaniu nechtov alebo ostré kúsky v rohoch bez ublížiť.Rozlúčiť sa Zarastaniu Brnenie, Šedá Nechtov, zranený necht, Ťažké Brnenie!. ????Dvojité stranách Nohy súbor : Dvojité stranách Nohy súbor : Naše nohy súbor sa skladá z hrubej súbor strane a jemné súbor strane, hrubý povrch rýchlo znižuje mŕtvy pokožky a mozoľov, vyhladzuje jemné povrchové nohy pokožku a udržiava mäkkosť, veľmi ľahko sa čistí vodou po každom použití. ????Široké Čeľuste Ťažkých Veľké Nožnice na Nechty : 20 mm silné konkávne široké čeľuste, nechty tvar zakrivené, veľmi ostré, unikátne páky dizajn uprostred pri tlaku-znižuje, takže by ste sa cítiť veľmi ľahko klip veľmi hrubé nechty alebo hrubé necht; ĎALŠIE FUNKCIE : Anti-slip rukoväť je ergonomická pre pohodlie a pevné uchopenie; lak na Nechty súbor, aby vaše nechty hladký a vyleštený bez zubaté okraje; Nepremokavý : Vyčistite ho po použiť nespôsobí žiadne poškodenie pedikúrové súpravy. ????Skvelý Darček Nápad : Vhodné pre všetky druhy ľudí, riešiť nohy problém a dať vyčistiť a sexy vzhľad vašich nôh.Skvelý darček pre rodinu, priateľov a starších.Objednať si ho dať mu to prekvapenie!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.