• Nové
CESTA DAWG ATBT1204D-RB Torin Koľajových Garáž, Dielňa Nástroj Organizátor: Odnímateľný 4 Zásuvky Nástroja Hrudi s Veľkým Skrinka na odkladanie vecí a Nastaviteľné Police, Červená/Čierna, 20.3 l x 11 w x 40.4 h

CESTA DAWG ATBT1204D-RB Torin Koľajových Garáž, Dielňa Nástroj Organizátor: Odnímateľný 4 Zásuvky Nástroja Hrudi s

Hodnotenie produktu:
€ 60.95

Suma
Skladom

Ideálne riešenie organizovať a ukladať nástroje a vybavenie pre vaše garáži alebo dielni; Uzamykateľné, aby sa vaše nástroje chránené.Vyrobené z high-kvalitné za studena valcované ocele a povrchovo natreté červenou, aby sa zabránilo korózii.Opatrenia 20.3" L x 11" W x 40.4" H a nástroj hrudníka možno oddeliť pre prenosné tool box.Top nástroj hrudníka ponúka štyri vytiahnite zásuvky vybavené krytu koľajnice, čo umožňuje bezproblémovú prevádzku; Spodná skrinka na odkladanie vecí predstavuje jeden vytiahnite zásuvku a nastaviteľné police.Vybavené (2) otočná kolieska, a (2) smerový kolesá, umožňuje, aby sa pohyboval s ľahkosťou pomocou zabudovaný v rukoväti; Zahŕňa obmedzené, 1 rok záruka výrobcu.Farba : Červená/Čierna.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.