• Nové
Hojnosť 2 oz Rovno Stranný Jasné, Sklenené Nádobky (12 ks), hermeticky uzavretých Kozmetické Pohárov na Krémy, Balms & Aromaterapia

Hojnosť 2 oz Rovno Stranný Jasné, Sklenené Nádobky (12 ks), hermeticky uzavretých Kozmetické Pohárov na Krémy, Balms

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

Hermeticky uzavretých SKLENENÝCH JAR : súbor 12 prázdnych nádob s vekom, ktoré sú pevne na skrutkovanie ho pevne. 12-PACK EKONOMIKY ZVÄZOK : Voľne nastaviť hodnotu 2 uncu sklenených nádob s hladkým povrchom, čierna plastové viečka.POTRAVINY BEZPEČNÉ / LEKÁRSKE TRIEDY / BPA-FREE : potraviny a kozmetické výrobky bezpečné, ideálne nastaviť tuctov sklenených nádob.MULTI-POUŽITIE : Skvelá pre ukladanie tvár TSA-schválené veľkosti.Sklo jar je mikrovlnnej rúre a umývačke (top rack).Odporúčame ručné umývanie veko a nie ponorí na ochranu penové vložky.Všetky materiály sú bez olova a bpa-free.Veľkosť2 cm vysoký tým, 2.25 cm priemerom.Farbačíre sklo jar; čierna veko.Materiál : jar je bez olova sklo, veko je bpa-free plast s bpa-free penové vložky.Hladké rovné obojstranný dizajn.Ústa otvoriť,1.7 cm vnútorná hĺbka 1.45 cm.Označenie miesta na veko : 1.45 cm priemerom; bočné označenie 1.2 cm max 6 11/16 cm obvod.Penové vložky drží tieto nepresakuje a vzduchotesné.Sklo TSA-schválené veľkosti.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.