• Nové
Houseables 20 Gram Jar, 20 ML Jar, 12 ks, Multicolor, BPA Free, Kozmetické Vzorky Prázdne Nádoby, Plastové, Okrúhly Hrniec Skrutkovací uzáver Veka, Malé Drobné 20 g Fľašu, pre Make-Up, Očné tiene, Nechty, Púder, Klenoty, Šperky

Houseables 20 Gram Jar, 20 ML Jar, 12 ks, Multicolor, BPA Free, Kozmetické Vzorky Prázdne Nádoby, Plastové, Okrúhly

Hodnotenie produktu:
€ 2.52

Suma
Skladom

KVALITNÝ DIZAJN.Vyrobené z kvalitného akrylu, ktoré je odolné voči lámanie a deformácie z tepla.Každá nádoba má okrúhly jasné vekom a vnútorné vložky vytvoriť utesnenie, že nebude úniku.KOZMETIKA, VARENIE A OVEĽA VIAC.Tieto poháre sú ideálne pre ukladanie mineralizovaná make-up, očné tiene, pleťové vody, prírubové balms, tonery, krémy, masti, akryl prášok, a iné kozmetické pomôcky.Sú vhodné aj na podržte vzorky loose leaf čaje, koreniny, oleje na varenie, byliny, lieky, farbivá, malé šperky, a oveľa viac.JEDEN JAR JE NIKDY DOSŤ. 20-Gram pohárov sú k dispozícii vo veľkých množstvách, čo je ideálne pre zákazníkov, vzorky výrobkov, predaj svoj vlastný DIY produktov on-line, umenie izby, triedy izby, alebo vedenie malé poklady organizovaných doma alebo v kancelárii.KOMPAKTNÁ VEĽKOSŤ UMOŽŇUJE NIMI ÍSŤ KAMKOĽVEK.Tieto poháre hladko zapadnú do vrecka, kabelky, kabelky, späť pack, alebo batožiny.Oni sú obzvlášť cenné, keď lietanie ako fľaša veľkostí pre prenášanie-na krémy a pleťové vody sú výrazne obmedzené.PROSTÝ A JEDNODUCHÝ : Tieto poháre sú prezentované neoznačené a neoznačených - ideálne blank slate pre svoje preferované dekorácie alebo označenie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.