• Nové
Solárna Nabíjačka Power Bank 30000mAh - HONEONE Prenosné Nabíjačky Externých Batérii s LED Baterka Telefón Nabíjačku A 2 Výstupy pre Telefón | Tablet a Camping Vonku

Solárna Nabíjačka Power Bank 30000mAh - HONEONE Prenosné Nabíjačky Externých Batérii s LED Baterka Telefón Nabíjačku

Hodnotenie produktu:
€ 2.10

Suma
Skladom

30000m Ah Obrovské Kapacity Solárnej Energie Banka : Na 30000m Ah Prenosná Nabíjačka umožňuje nabíjať zariadenia viackrát.Ako i Phone,Samsung, Prepínač, Hodinky,MP3,MP4 Slúchadlá a ďalšie.Dual Výstupy, ako je táborenie, cyklistika, rybolov, cestovanie, turistika a pláže.To, čo dostanete? : 1* 30000m Ah prenosné batérie nabíjačka, 1* Micro USB Nabíjací Kábel, 1* užívateľská Príručka; 12 Mesiacov prenosné elektrické banka zadarmo-starať záruka, priateľský zákaznícky servis a náhradné politiky.Rýchle Nabíjanie Prenosných Power Bank 30000m Ah HONEONE Solárna Nabíjačka Power Bank.Prenosná Nabíjačka Power bank 30000mah. 30000m Ah obrovskú kapacitu, najlepšou voľbou pre pešiu turistiku, camping, horolezectvo, a dlhé cesty.Prenosné a Štýlový Dizajn, jednoduché vziať ho kamkoľvek.Poznámka : Prosím, uistite sa, že napájací banky je plne nabitá pomocou USB kábla pred vašej cesty, ako sa solárne nabíjanie je pre núdzové použitie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.