• Nové
Solárna Nabíjačka Power Bank 36000mAh - Qi mobilný Telefón, Nabíjačku s dvomi USB & Type-C Port - Rýchle Nabíjanie Power Bank s LED Baterka & Tvrdej PU Cestovné puzdro - IP54 Vodotesný, Prachotesný podľa 2BConnect

Solárna Nabíjačka Power Bank 36000mAh - Qi mobilný Telefón, Nabíjačku s dvomi USB & Type-C Port - Rýchle Nabíjanie

Hodnotenie produktu:
€ 13.99

Suma
Skladom

????【HEAVY-DUTY SUPER OBROVSKÝ KAPACITA SOLÁRNYCH BANKY] vyzýva Tento prenosný telefón nabíjačka s testované plnenie schopnosť 36000m Ah môžete nabiť váš prístroj viackrát, kedykoľvek a kdekoľvek idete.To môže nabíjať i Phone 12 Pro Max 5 krát, i Phone 12 8-krát, Huawei Mate 40 x 3times, alebo poplatok smart stoly pre 2 krát. ????【VYSOKEJ RÝCHLOSTI Qi BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE] vyzýva Vďaka Qi Bezdrôtových Technológií, teraz si môžete nabiť všetky Čchi-kompatibilné zariadenie rýchlejšie, než kedykoľvek predtým.Naše solárne nabíjačky batérií prichádza s USB kábel, takže je kompatibilná so všetkými Čchi-v mobilných zariadeniach ako je i Phone/i Pad/Tablety, chytré telefóny, a iné elektronické zariadenia. ????【KÁBEL A SOLÁRNE NABÍJANIE SO 4 PORTY] vyzýva Tento robustný a vysokovýkonných solárnych elektrární, banka má 2 USB výstupné porty, 1 Typ-C vstup/výstup, 1x Micro USB vstup, a to podporuje Čchi-Bezdrôtové nabíjanie rovnako.To môže účtovať štyri zariadenia súčasne.Ak chcete nabiť power bank, miesto pod slnku s solárny panel priamo smerom k slnku.V priebehu 6 až 8 hodín, dostane úplne nabitá, takže je užitočné pre normálnu alebo na núdzové použitie. ????【PRENOSNÉ A ODOLNÝ DIZAJN PRE VONKAJŠIE POUŽITIE] vyzýva Postavený pre vonkajšie prieskum, táto solárna nabíjačka batérií je IP 66 hodnotené.Je vodotesný, prachotesný, a shockproof, takže je odolný proti vniknutiu vody a prachu.Dodáva sa s 1 x PU Kože, Cestovné puzdro, 1 x Micro USB Nabíjací Kábel, 1 x Príručka pre Používateľa a 1 x Lezenie Háčik na zavesenie na váš batoh. ????【PREMIUM QUALITY] vyzýva Vyrobené dlhodobé a spoľahlivé ABS+PC+Silikónový materiál na ochranu proti vode, prachu, pády, alebo klesne.Naše prenosné slnečnej energie v banke možno použiť ako baterku, pretože obsahuje viac jasné LED svetlá.Ustálený-SOS-Strobo režim blesku je ideálny pre všetky vonkajšie aktivity ako napr. kempovanie, turistiku a iné núdzové použitie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.